Здесь можно говорить об ЭТОМ без цензуры и чистки
ГОГА
- ГОГА
- Сообщений: 1232
- Зарегистрирован: Вт фев 10, 2009 12:02:33
- Откуда: Киев
- Авто: Nissan Qashqai
- Сайт
Пн мар 01, 2010 16:22:41
kazantip писал(а):ВСЕ БЕРУ СЛОВА НАЗАД И ПИСАТЬ В ЭТОЙ ТЕМЕ - БУДУ!!!
Поскольку сам автор отклоняется от названия темы - вернее тема осталась только темой - и дальше идут только анекдоты, а к тому же и не модерируется - то все о чем я буду писать -БУДЕТ ПРОТЕСТ ПРОТИВ ЭТОЙ ТЕМЫ!
Хочу всех поздравить с окончанием зимнего периода - 2009 - 2010 г.!!! Ура - весна пришла! Скоро на шашлыки поедем! Срочно протираем шампуры и гриль - решетки от пыли!!!
Смачніше шашлика не смакували ми поки
Брат у мене майстер шашлики робити. Практика в нього давня. Багато років він у нашій родині за головного шашличника на дачі. Я в нього тільки в підсобних робітниках числюся, тому що брат затверджує, що шашлик жінок не переносить і справу це чисто чоловіче. От гарніри мені робити довіряє. А ще посуд мити і на стіл накривати.
Отже, про гарніри. Поки в мангалі не остигнув вогонь, горить розпалювання для вугіль, треба на відкритому вогні обпалити насаджені на шампури перці, баклажани, помідори. І відразу, як тільки шкурка обвуглиться, опустити їх у миску з холодною і солоною водою. Далі, надягши гумові рукавички, овочі варто очистити від шкірки і дуже дрібно порубати. Додавши всіляку дрібно порубану зелень, обов'язково цибуля, часник, базилік, сіль і пряності. Небагато маслинової олії.
Гарнір номер два. Цибуля ріжеться кільцями, мнеться із сіллю і перцем, додається дрібно порубана зелень (базилік, кріп, тархун, петрушка), і все це переминається, на весь обсяг цибулі стільки ж зелені. Виставляється пляшечка з концентрованим гранатовим соком у виді соусу.
А тепер безпосередньо рецепт самого шашлику.
За добу готується бастурма (основа для шашлику) з розрахунку 500 грамів сирого м'яса на 1 чоловік (чи менше, більше не потрібно). З філейної частини (разом з порібриною), товстий чи тонкий краї м'якоті задньої ноги нарізаються шматки м'яса шириною сантиметра два-три. Тобто шматки досить великі. Укладаємо на поверхню чи дошки столу, солимо і перчимо по смаку, і всі акуратно перемішуємо.
В окремому посуді кільця чи півкільця цибулі з розрахунку 1/3 від ваги м'яса таким же способом перетираємо із сіллю і чорним перцем. Потім інгредієнти з'єднуються на столі, ще раз ретельно місяться, і перекладаються в каструлю. До жарки ще пару раз перемішати.
Коли м'ясо жариться, брат поливає його м'ясним соусом. Оцет зовсім не використовує, як роблять багато хто. Шашлик виходить ніжний, смачний, чудовий.
Виявляється, якщо м'ясо "не дуже", його можна на ніч замочити в кефірі, а потім уже маринувати. Воно стане м'яким і смачної. Або можна за півгодини до жаркі додати у тверде м'ясо газовану мінеральну воду. Воно стане м'яким.
Добавлено спустя 54 секунды:
ну етот рецепт мне не нравитца наиду другую
ецепти маринаду для приготування шашлику
Наближаються травневі свята, але який відпочинок на природі без смачненького шашличку?
Для того, щоб смачно запекти м’ясо, його необхідно заздалегіть вимочити в маринаді, різноманітні рецепти приготування якого ми і розглянемо у цій статті...
Від маринування м’яса залежить м’якість, смак, колір та аромат майбутнього шашлику. Рецептів приготування маринаду більше, ніж можна написати просто в одній статті. Кожен гурман має свої таємниці приготування, які відомі тільки йому. Але існують і більш класичні рецепти, базуючись на яких можна вигадати новий, власний секрет смаку.
У кефірі
М’ясо нарізати шматочками, цибулю кільцями, скласти в каструлю шарами, поперчити. Солити за півгодини до смаження. Залити кефіром, щоб покрив м’ясо. Маринувати від 10 до 24 годин.
У майонезі
М’ясо нарізати шматочками, скласти в каструлю, додати нарізану цибулю і майонез (на 1 кг м’яса 250 г майонезу), перемішати. Маринувати годину.
У вині
1. До 1,5 літра окропу додати цибулю, часник, перець (чорний, червоний, горошком), лаврове листя тощо. Посолити, щоб на смак був, як розсіл від огірків (солоний, але не гіркий). Потім влити сухе біле вино (2 пляшки по 0,7 л). М’ясо маринувати 8 годин. Замість вина можна влити оцту до кислого смаку (як нестигле яблуко). Маринувати 3 години. З оцтом головне не переборщити, інакше м’ясо буде сухим і кислуватим.
2. У каструлю (чи іншу ємність) налити на два пальці олії, а потім покласти шарами лимон кружальцями, цибулю кільцями, шматки м’яса (ледь посолити і поперчити), знову лимон кружальцями, і так доки закінчиться м’ясо. Потім залити сухим білим вином, накрити кришкою меншого діаметру, притиснути зверху тягарем і поставити на ніч до холодильника.
У пиві
Цибулю і м’ясо 1:2 залити пивом, щоб покрило. Через годину - на багаття.
У помідорах
1. Дрібно нарізати помідори (краще м’які), цибулю – частину кільцями, а частину потерти на тертці, м’ясо шматочками. Скласти в каструлю, поперчити, посолити (краще солити за півгодини до смаження). Перемішати - і під гніт. Маринувати не менше 5-6 годин, краще 20-24. При смаженні поливати маринадом, що утворився. На 1 кг м’яса 0,5 кг цибулі і 0,5 кг помідорів.
2. Максимально стиглі, краще навіть перестиглі помідори вим’яти руками. Цибулю порізати кільцями і знову довго виминати. Додати насіння кіндзи, червоний пекучий перець. Трави - цілими гілочками, щоб не прилипли до м’яса при смаженні. І обов’язково - вичавити один апельсин, він зробить смак значно багатшим. Тепер покласти в цю масу свинячу шию, і через годину м’ясо буде готовим для смаження.
У цитрусових
1. На 4 кг свинини 2-3 лимони і стільки ж апельсинів (залежно від розміру), 1,5 кг цибулі, спеції (можна пакетик приправи для шашлику). Вичавити сік з лимонів і апельсинів, туди ж висипати спеції і можна додати трішки цукру (кілька столових ложок), перемішати. Цибулю порізати на четвертинки і, розбираючи її руками, викласти перший шар, на нього - шар порізаного м’яса, полити частиною маринаду, і так доки все закінчиться. Час маринування - від ночі в холодильнику до декількох годин на природі. Солити і перемішувати за 20-30 хвилин до готування.
2. На 1,5 кг свіжої свинини нарізати кільцями 3 цибулини (середнього розміру), вичавити сік з двох лимонів, посікти пучок кіндзи, сіль-перець до смаку (коли перемішуєте - куштуйте). Маринувати приблизно півдня.
В оцті
1/3 склянки столового оцту + 1 склянка олії на 5-літрову ємність. М’яса приблизно 3 кг, сіль, перець тощо - до смаку. Маринувати години три.
У заварці
50 г доброго чаю залити 0,5 л окропу і настоювати 10-15 хвилин. Коли вистигне, злити осад і залити м’ясо. Маринувати 3-4 години.
У соєвому соусі
50 мл соєвого соусу (бажано грибного, якщо немає - додати 1/4 грибного бульйонного кубика), 50 мл лимонного соку чи винного оцту, 1-3 вичавлених зубчиків часнику, по 1 ч. ложці солі, цукру, чорного перцю і паприки. Усе вимішати і додати в цю суміш м’ясо або стегенця будь-якої птиці мінімум на дві години.
Тепер наведу декілька рецептів приготування шашлику:
Шашлик з баранини
1 кг баранини, 5-6 цибулин, 1 пучок зеленої цибулі, 0,5 склянки 3%-го оцту, 3-4 помідори, 4 ст. ложки соусу ткемалі, барбарис сушений на кінчику ножа, 1 лимон,
20 г пряженого баранячого сала, перець чорний мелений, зелень, сіль до смаку.
М’ясо нарізати невеликими шматками, покласти у посуд, посолити, посипати меленим перцем, додати дрібно нарізану ріпчасту цибулю, оцет чи лимонний сік і перемішати. Посуд накрити кришкою і на 2-3 години поставити в холодне місце для маринування. Шматки м’яса нанизати на металевий вертел упереміж з ріпчастою цибулею, нарізаною кільцями, змастити їх розтопленим баранячим салом.
Смажити шашлик на мангалі над гарячим вугіллям без полум’я 10-15 хвилин, повертаючи вертел так, щоб м’ясо рівномірно смажилося. На гарнір подати зелену чи ріпчасту цибулю, нарізану кільцями, лимон чи соус ткемалі, помідори. Перед подачею прикрасити зеленню і барбарисом.
Шашлик по-гуцульські
2 кг свинини, 5-6 цибулин, 1 кг картоплі, 1/2 склянки білого сухого вина, перець червоний і чорний мелений, сіль - до смаку.
Свинину нарізати однаковими шматочками вагою по 30-40 г. Картоплю почистити, нарізати кружальцями, ріпчасту цибулю - кільцями. Потім шматочки свинини, картоплі і цибулі нанизати, чергуючи, на шампур, посипати сіллю, червоним і чорним меленим перцем.
Загорнути шашлик у фольгу у вигляді пакета, з одного кінця перев’язати шпагатом, з іншого - влити сухе вино і також зав’язати. Загорнені таким чином шашлики обгорнути цупким папером і перев’язати шпагатом. Папір змочити водою, покласти в розігріте вугілля і накрити ним зверху. Готувати 50-60 хвилин.
Шашлик за півгодини
На дві особи: 600-700 г свинячої вирізки, 1-2 цибулини, томатний сік, сіль, перець, спеції - до смаку.
М’ясо порізати шматками, вимішати з нарізаною кільцями цибулею, все залити томатним соком, посолити, поперчити і за бажанням додати спеції. Для маринування достатньо 30-45 хвилин.
Ось і все, пишіть відгуки та можливо, власні рецепти маринування.
Ех...шашличку ж захотілось!!!
Добавлено спустя 6 минут 54 секунды:
Склад: 1кг курячого філе, 1 головка цибулі, 2 зубки часника, 1ст ложка свіжого імбиру, 2ст ложки лимонного соку, 3ч ложки меленого коріандру, 3ч ложки меленого кмину, 3ч ложки карі, 100г натурального йогурта, сіль за смаком.
Приготування: грудинку порізати на 3см кубики. 30 дерев'яних паличок вимочити в холодній воді протягом 2х годин. В кухонному комбайні помолоти цибулю, часник, імбир додати лимоний сік і всі приправи. Висипати отриману суміш в глибоку миску додати йогурт і сіль. М'ясо замаринувати в отриманому соусі на 2-5 год. Потім надіти на палички і смажити на грилі або звичайній сковорідці.
Добавлено спустя 7 минут 6 секунд:
http://menu.at.ua/0026.jpg
Добавлено спустя 1 минуту 36 секунд:
Потрібно взяти: 500г яловичини, 3 головки цибулі, 4 свіжих помідора, 3-4 зубка часнику, 1ст ложка цукру, 1ч ложка оцту, 150мл вина, лавровий лист, перець чорний мелений, сіль, гвоздика, 50мл модери, солодкий перець.
М'ясо порізати шматочками і замочити у вині на 3 години, викласти шарами в кастрюльку, кожен шар посипати перцем, лавровим листом, гвоздикою і сіллю, перекладаючи кільцями цибулі. Зверху поливаючи сумішшю модери, оцту і цукру. Маринувати 48 годин. Потім шматочки м'яса, помідори і перець надіти на шампура і смажити на гарячих вуглях.
- Вложения
-

оо...мать-перемать.......так это ж братанчики , внатуре, ...их рожи!! гадом буду!!!! попишу-порежу, суканах!
Грузинская кухня
По сравнению с другими кавказскими государствами грузинская кухня более острая. Жгучий красный перец – неизменная приправа ко всем блюдам, так же как и толченые орехи, без которых представить себе грузинский стол невозможно.
Традиционная черта грузинского застолья – сыры, употребляемые не только в качестве десерта или закуски, как это принято в Европе. В Грузии сыр отваривают, жарят на вертеле или сковороде, запекают в тесте, вымачивают, толкут, сдабривая маслом и пряностями.
Также очень распространены мясные блюда из баранины, говядины, индейки и т.д.
О чем стоит сказать отдельно, так это о грузинских соусах, которые существуют как самостоятельное блюдо, употребляемое просто так с хлебом и как дополнение к основному блюду. В противоположность европейским соусам и подливкам, грузинские имеют жидкую консистенцию. Технология приготовления заключается в уваривании в два раза фруктового сока или пюре и к измельчению пряностей, орехов и чеснока. Затем все компоненты перемешиваются.
Как уже было сказано, основа соуса - это, как правило, ягодно-фруктовые соки и пюре с характерной кислинкой (ткемали, терн, гранат, ежевика, барбарис). Иногда используются помидоры. К основе добавляются толченые орехи, разведенные бульоном, или водой или винным уксусом, затее добавляется большой набор пряностей: кинза, базилик, эстрагон, чабер, петрушка, укроп, мята. Именно благодаря богатой палитре соусов достигается разнообразие грузинской кухни.
- Вложения
-
