Куплю дві літні ризіни 215/60 R17
Добавлено: Пн июн 30, 2014 14:01:38
Потрібен щоб були в хорошому стані!
КоШкАводы всех стран - объединяйтесь!
http://www.qashqai-club.com/forum/
http://www.qashqai-club.com/forum/viewtopic.php?f=57&t=14553
Grek_O писал(а):Потрібен щоб були в хорошому стані!