Здесь можно говорить об ЭТОМ без цензуры и чистки
Write comments

Re: Выборы 2015

Ср окт 21, 2015 14:01:47

Torpedo писал(а):Первый раз вижу, чтобы в общегосударственный праздник стелили асфальт на районе.

Ну вот, пошёл дождик и получили результат. Теперь вместо одной регулярной лужи на районе получилось ещё три, утром до стоянки добирался вплавь.
ДВОЙНЯШКИ

Re: Выборы 2015

Чт окт 22, 2015 11:13:51

Операція "Фарбовани лис" - найбільше регіоналів у списках БПП, "Нашого краю" та "Відродження". ПОІМЕННІ СПИСКИ

Подивитись списки перефарбованих ригів можна за цим посиланням

Фарбовані лиси діють більш хитро, не міняючи своїх планів та принципів вони просто змінюють партійний квиток. Ці люди не змінили свого світогляду, вони не хочуть змін в цій країні, для них головне - завжди бути при владі. Вони на стільки безпринципні, що у разі якоїсь біди, як зараз на Донбасі, ці люди так само безпринципно знов змінять український прапор на імперське ганчір’я для того, щоб пустити сюди розкол і розпад.
healix

Re: Выборы 2015

Чт окт 22, 2015 11:56:18

При том, что "Наш край" - тоже проект Пети :)
Сэнсэй

Re: Выборы 2015

Пт окт 23, 2015 09:23:13

Шкварки News (@ShkvarkiUA) твитнул(а) в 4:34 PM on чт, окт. 22, 2015:

Не идешь на выборы ⁉ Тогда потом сиди с пенсами на лавочке и молча слушай.
ДВОЙНЯШКИ

Re: Выборы 2015

Пт окт 23, 2015 09:41:09

Вчора були на зборах з приводу нібито завершення нашої епопеї з будівництвом. Представник влади, забудовник і кандидато-депутат від нашого району Гончаров (бувший риг і менеджер епіцентровських Герег) заявили, що будівництво будинку відміняється і замість нього таки буде дитячий садочок. Два роки боротьби пройшли недаремно.
Але пишу з іншого приводу, навіяного й постом Сенсея. На зборах - бабусі і нещодавні тітушки, якими нас лякав забудовник. Тепер вони вже за відміну будівництва і дуже хочуть дитячий садочок - лінія партії змінила напрям. Всі аплодують по команді гарячолюбимому кандидату, бабусі всі в соплях від пофарбованих ним лавочок і парканчиків. Пояснити їм, що все це він робить за їх же кошти (кожному депутату міськради виділяється 500 000 гривень з бюджету саме на фарбування лавочок для бабусь) - марна справа. Через слово - "... і особисто Віталій Володимирович", тьху, нібито побував в своєму минулому...
Вийшли з двоякими враженнями - з одного боку приємно, що ми чогось таки домоглися, з іншого - ці бабусі знову занурюють нас в суцільне бл-во.
Отже - всі на вибори і думаємо, за кого голосуємо.
Dr.Feelgood

Re: Выборы 2015

Пт окт 23, 2015 09:54:36

ДВОЙНЯШКИ писал(а):Отже - всі на вибори і думаємо, за кого голосуємо.

+1
Torpedo

Re: Выборы 2015

Пт окт 23, 2015 09:58:16

ДВОЙНЯШКИ писал(а):Всі аплодують по команді гарячолюбимому кандидату

Я сподіваюся, що аплодують стоячи? :D
BIS

Re: Выборы 2015

Пт окт 23, 2015 11:18:24

ДВОЙНЯШКИ писал(а):Отже - всі на вибори і думаємо, за кого голосуємо.

А я до сих пор не знаю за кого голосовать :(
Посмотрел списки. Или "бывшие" или фиг его знает кто. Партия такая-то , беспартийный, безработный.
Как всегда выбирать некого. И закон новый весёлый... Какое отношение имеют политические партии к человеку, который должен следить за больницами, школами, асфальтом на улицах?
Сэнсэй

Re: Выборы 2015

Пт окт 23, 2015 11:36:43

BIS писал(а):А я до сих пор не знаю за кого голосовать

Изображение
Сэнсэй

Re: Выборы 2015

Пт окт 23, 2015 11:39:18

ДВОЙНЯШКИ писал(а):бабусі всі в соплях від пофарбованих ним лавочок і парканчиків.

Аналогичный случай:
Изображение
oreh

Re: Выборы 2015

Пт окт 23, 2015 11:50:32

ДВОЙНЯШКИ писал(а):бабусі всі в соплях від пофарбованих ним лавочок і парканчиків.


теперь представьте в каких соплях харьковские бабуси, герпес не только покрасил, а и поставил лавочки (даже там, где не надо было)...
эта власть будет конченными гон-ми, если его не посадят... за следующий срок он раздаст остатки парков нафиг... хотя там и так особо уже раздавать нечего....
ДВОЙНЯШКИ

Re: Выборы 2015

Пт окт 23, 2015 12:00:28

Сэнсэй писал(а):Аналогичный случай:

Це десь біля тебе таке?! Без фотошопу? Хочу побачити на власні очі! :smile: Це ж трафарет хтось зробив :shock:
ДВОЙНЯШКИ

Re: Выборы 2015

Пт окт 23, 2015 13:33:42

Активісти запустили сервіс для контролю за підрахунком голосів
Sysopaty

Re: Выборы 2015

Пт окт 23, 2015 14:11:36

ДВОЙНЯШКИ писал(а):заявили, що будівництво будинку відміняється і замість нього таки буде дитячий садочок. Два роки боротьби пройшли недаремно.


А не може таке трапитись, що в понеділок Віталій Володимирович заявить про відміну відміни? тьфу-тьфу.. Думаю, що Віталію Володимировичу заявити - як два пальці наманік'юрити, аби елєкторат був в потрібному настрої в неділю. :?
ДВОЙНЯШКИ

Re: Выборы 2015

Пт окт 23, 2015 15:50:48

Sysopaty
Може. Побачимо.
На мої вподобання щодо голосування це ніяк не впливає. :) І не тільки на мої.
Write comments