Новички скажите пару слов о себе …
Write comments

Разрешите представиться.

Вс май 25, 2008 20:59:35

Усім привіт з Тернополя. Я та моя дружина хочемо стати власниками Кашкайчика.Вже два тижня сижу на на клубному сайті. Тімур з Тернополя дав протестувати машинку на ходу. Тепер тільки і мрію про нею. Для нашої сім'ї -це те ,що шукали. Правда черга на них вбиває. Хочеться вірити , що нас вистачить дочекатися її. Правда не можемо вирішити з кольором- світло-коричневий чи золотистий. Буду вдячний власникам Кашкаїв вказаних кольорів, якщо скинете живі фотки своїх авто. Дякую.
DOC

Re: Разрешите представиться.

Вс май 25, 2008 21:28:36

Привіт землякам, я бачу, що діаспора поступово росте :smile: . фото - річ зрадлива, краще дивитись на живо. Особисто бачив кофе-лате, мені не сподобався (лише власна думка).

Маякуй.
drakosha

Вс май 25, 2008 22:20:39

Кофе-лате-це світло-коричневий чи золотистий? Навіть в офіційних салонах усі кажуть кофе-лате, але коли питаю який вказувати в замоленні ( в розкладці кольорів нісана офіційно кольору кофе-лате немає)-потуплюють очі. Ми з жінкою поділили обвязки по вибору машини. Я- технічна сторона та відповідність авто до ціна/якість, вона зовнішня привабливість ( сюди входить і колір).
TIMUR

Вс май 25, 2008 22:31:27

drakosha
Наконец-то! Приветствую тебя на нашем форуме! :smile:
drakosha писал(а):Кофе-лате-це світло-коричневий чи золотистий? Навіть в офіційних салонах усі кажуть кофе-лате, але коли питаю який вказувати в замоленні ( в розкладці кольорів нісана офіційно кольору кофе-лате немає)-потуплюють очі

Я думаю, что на этот вопрос, реально могут ответить тока владельцы кофе-латэ, а именно или Казантип, Мортус, Нина, или ещё кто-то, не помню. Если не увидят вопроса, попробуй к ним в личку.
З.Ы. Дока не очень слушай, он приверженец серебра! :smile: :smile: :smile:
mach333

Вс май 25, 2008 22:33:03

бери червоний - супер колір - і до кашкая пасує як ніякий(ну як на мене...), в мене такий - гарний колір.
Последний раз редактировалось mach333 Вс май 25, 2008 22:43:44, всего редактировалось 1 раз.
drakosha

Вс май 25, 2008 22:40:34

Вибір кольора це не до мене, а до жінки.Хоче такий як бачила в салоні, от тільки зі слів менеджера тепер ( тоді в салоні не уточнила колір) не може точно сказати який це був- світло-коричневий чи золотистий. Потрібні живі фотки. Буду дуже вдячний за них.

mach(у)333 дякую за пропозицію та на сьгоднішній день вибір стоїть саме за вказаними кольорами.
mach333

Вс май 25, 2008 22:49:36

drakosha писал(а):Вибір кольора це не до мене, а до жінки.Хоче такий як бачила в салоні, от тільки зі слів менеджера тепер ( тоді в салоні не уточнила колір) не може точно сказати який це був- світло-коричневий чи золотистий. Потрібні живі фотки. Буду дуже вдячний за них.

mach(у)333 дякую за пропозицію та на сьгоднішній день вибір стоїть саме за вказаними кольорами.

поміркуй всеж, я від кольору в шоці - червоний - просто бомба! та й не тільки я - менеджери салону в Полтаві, знайомі, дружина....
drakosha

Вс май 25, 2008 23:00:45

Якщо я почну думати ще й над червоним-тоді точно довго не виберу. Краще вибирати з двох кольорів.
Краще підкажи в кого машинки в потрібних мені кольорах.
Gaucho

Пн май 26, 2008 07:44:24

drakosha
Здровеньки були!!!!
Вітаю в клубі! Завжди раді новим людям!
Так, вибір кольору - річь дуже нелегка....Але я б все ж таки порадив вибирати тільки після огляду всіх можливих кольорів! Повірте, думка буде змінюватись не раз!!!!! Зате вибір остаточний буде оптимальним.....І як то кажуть - Совість уночі буде тихесенько дрімати!
Успіхів у цій нелегкій справі! (Вибір!)
Фото кафе-латте (Машина шановного пана Мортуса! :wink: ) дивись у Мортуса у альбомі! :smile:
Mortus

Пн май 26, 2008 08:57:56

drakosha
Кофе-лате оно так и называется в салонах Ниссан - Cafe-latte. Код цвета C30. Фотки есть у меня в альбоме http://qashqai-club.com/forum/album_per ... ser_id=502

А вообще мне нравится такой как у Гаучо - серо-голубой, но его не было когда я брал машинку :(

Золотистого не видел.
ДВОЙНЯШКИ

Re: Разрешите представиться.

Пн май 26, 2008 09:10:30

drakosha писал(а):Правда не можемо вирішити з кольором- світло-коричневий чи золотистий. Буду вдячний власникам Кашкаїв вказаних кольорів, якщо скинете живі фотки своїх авто. Дякую.

Золотистых очень мало. Можешь фоток и не найти. На мой взгляд кофе-латте лучше выглядит. Видел золотистый кашкай вживую в салоне. Он может выглядеть золотистым только на ярком солнце. Есть золотистый мурано - так этот совсем не такой. Он ближе к горчичному, блекловатый. Искринки нет.
Удачи в выборе! :)
Elle

Пн май 26, 2008 13:29:52

У меня кофе-латте, в салоне назвали светло-коричневый, С30, в МРЭО написали беж.
Лучше вживую цвета посмотреть, сравнить. Золотистый видела один кашкайчик, тоже хорошо, гламурненько.
Marina

Пн май 26, 2008 13:37:04

mach333
+1
drakosha

Пн май 26, 2008 18:06:56

Mortus писал(а):drakosha
Кофе-лате оно так и называется в салонах Ниссан - Cafe-latte. Код цвета C30. Фотки есть у меня в альбоме http://qashqai-club.com/forum/album_per ... ser_id=502

А вообще мне нравится такой как у Гаучо - серо-голубой, но его не было когда я брал машинку :(

Золотистого не видел.


Величезне ДЯКУЮ за фотки.
Borik

Пн май 26, 2008 20:45:08

«Каждый покупатель может получить автомобиль любого цвета, при условии, что этот цвет — черный» Генри Форд

:D :D :D :D :D
Write comments