Здесь можно говорить об ЭТОМ без цензуры и чистки
IgZ
- IgZ
- Сообщений: 2112
- Зарегистрирован: Ср июн 04, 2008 22:02:02
- Откуда: Киев
- Авто: Nissan Qashqai 1,6 MT 2 WD Acenta 2008
Пн июн 15, 2009 09:54:03
maycnat писал(а):я одинаково ровно себя чувствую, длительно находясь вне Украины,
человеку в самом деле хорошо, там, где ему хорошо, а к хорошему привыкаешь так быстро, что возвращаясь домой порой не понимаешь куда попала... Да, правильно, возможно построить жизнь, как тебе хочется, здесь, на Украине, но нельзя поменять картинку, которая тебя окружает : людей, менталитет, политиков, законы, дороги, да все подряд иногда...я всегда была за двойное гражданство с возвращением на родину, ну например на национальные праздники, да и то....
Отлично сказано!!! Подписываюсь!!!
maycnat писал(а):тоже все правильно, но я всегда отвечаю на дядин вопрос: что я делаю до сих пор на Украине:
если бы меня было двое (одна осталась бы в неньке-Украине(не паханное поле в плане возможностей), а вторая...
я одинаково ровно себя чувствую, длительно находясь вне Украины,
человеку в самом деле хорошо, там, где ему хорошо, а к хорошему привыкаешь так быстро, что возвращаясь домой порой не понимаешь куда попала... Да, правильно, возможно построить жизнь, как тебе хочется, здесь, на Украине, но нельзя поменять картинку, которая тебя окружает : людей, менталитет, политиков, законы, дороги, да все подряд иногда...я всегда была за двойное гражданство с возвращением на родину, ну например на национальные праздники, да и то....
но...
нет такого пунктика, куда мне бы поставить галочку
Тоже правильно!
Я хочу жити за кордоном: чому Україна стала некомфортною для мільйонів її жителів23:00, сьогодні
На замовлення видання "Дзеркало Тижня" було проведено надзвичайно важливе дослідження. Згідно з ним, замислюються про те, щоб виїхати з України, 32% всього чоловічого населення країни і 27% — жіночого. В Західний Україні 34% її жителів планують виїхати.
В усьому світі міграція в тренді, включаючи найрозвиненіші країни. Але якщо з Великої Британії хтось їде, наприклад, до США, то на його місце приїжджає поляк, якого у Польщі замінює українець. А хто приїжджає в Україну? Хто вливається до нас, поповнюючи втрачену кров?
За прогнозами Національної академії наук України, до 2050 року в Україні залишиться не більше, ніж 32 мільйона жителів.
- | +
- При цьому частка громадян старших за 60 років зросте в півтора рази. За такого вікового складу Україні не вистачатиме платників податків, які зможуть забезпечити виплати пенсій.
За підрахунками соціологів, середній вік тих, хто вирішив виїхати, складає 34,8 роки; середній вік тих, хто категорично відмовляється від перспективи залишити Україну, — 54,8 роки. Серед тих, хто категорично вирішив залишитися, молодь до 30 років, яка становить лише 9%.
Середній вік тих, хто вирішив виїхати, складає 34,8 роки
Кого ж українці винуватять в тому, що країна стала такою некомфортною для мільйонів її жителів?
Рейтингу "гальм" розвитку України очолюють олігархи. 42,4% опитаних саме їх назвали головною проблемою розвитку. До рішучої боротьби з олігархами (на словах) регулярно закликають і політичні сили, які перебувають на утриманні в олігархів, і олігарх-президент.
Не виключено, що саме нестримна (але на загал незагрозлива) "антиолігархічна" риторика глави держави дозволила йому посісти в хіт-параді перешкод на шляху розвитку країни незаслужено низьке третє місце. Петро Олексійович ділить його з Кабінетом Міністрів (в обох по 26,3%). Другий рядок прогнозовано займає парламент — 32,9%.
На четвертій позиції в переліку основних перешкод на шляху країни влаштувалися чиновники з показником 16%. Не надто серйозна цифра, але, мабуть, опитані вважають бюрократів не так самостійними паразитами, як обслугою олігархів і влади.
Росію винуватцем гальмування благотворних процесів у країні вважають не так і багато — 14,5%. Поступове примороження збройного конфлікту на Сході примусило багатьох уважніше придивитися до тих, хто власні безпорадність та жадібність списує на підступи агресивного сусіда.
А тепер чи не найважливіша цифра. Що розвиток країни насамперед гальмують виборці, вважають тільки 3,2% (для розуміння: приблизно стільки ж учасників опитування — 3% — вважають, що головна перешкода на шляху нашого розвитку — США). І це при тому, що лідери перешкод на шляху розвитку України, парламент і президент, — продукти волевиявлення громадян. Загалом, 87,8% беруть участь в обранні "гальм" нормального розвитку країни, проте тільки 3,2% вбачають вину виборців у тому, що Україна гальмує в розвитку.
25% респондентів на запитання "Чи вірите ви, що Україна, як незалежна держава, стане на ноги?" відповіли, що заперечують можливість такого сценарію в осяжному майбутньому. Це – друга за популярністю відповідь.
Чверть українців сумнівається, що Україна невдовзі стане на ноги
Тих, хто очікує незворотних позитивних змін у найближчі 10—15 років, ще більше — 40,4%. У меншості оптимісти. Вони переконані, що все налагодиться років за п'ять, — 16,1%. Я, до речі, в категорії опитмістів, чого і вам бажаю.
Цікаво глибше подивитися на прошарок "невіруючих”. Проаналізувавши відповіді скептиків на інші запитання, отримаємо щедру поживу для роздумів. Ті, хто не вірить у близьку спроможність України як держави, становлять:
— 63,8% готових залишити Україну назавжди;
— 56,9% готових голосувати за гроші;
— 42,3% тих, хто не голосує на виборах, бо не вбачає в цьому жодного сенсу.
Ці цифри настільки промовисті, що я не витрачатиму вашого часу на їх коментування.
Автор: Віталій Шабунін
- Вложения
-

IMHO Там немного другой случай. Найти нормального специалиста сейчас в любой сфере проблема.
A 700 баксов для Киева не такие уж и большие деньги.
А про зубожіння в любом селе можно поинтересоваться. Народу просто нечего делать. На обработку земли сейчас сколько народу не нужно, как при колхозах.
Как-то в огороде ковыряются люди . Тем и живут.
BIS писал(а):IMHO Там немного другой случай. Найти нормального специалиста сейчас в любой сфере проблема.
A 700 баксов для Киева не такие уж и большие деньги.
Ага, маленько манипулирует товарищ, оценить полный список требований к этой медсестре можно здесь
www.work.ua/jobs/3002059/ В Польше 700 евро будет получать медсестра с гораздо более низкой квалификацией, сколько получает операционная хз, а в Киеве за такую же работу платят 6000-9000грн,
https://www.work.ua/jobs-kyiv-%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D1%81%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0/ Вот и оценивайте зрада это или перемога
BIS писал(а):А про зубожіння в любом селе можно поинтересоваться. Народу просто нечего делать. На обработку земли сейчас сколько народу не нужно, как при колхозах.
Интересовался месяц назад. Возвращаются уже с Польши: в селе заработок на пилораме и в коровнике такой, что нету смысла в Польшу ездить.
mutexx писал(а): в Киеве за такую же работу платят 6000-9000грн
В Киеве - может и это в частных, стоматологических в основном, клиниках, там совсем другая специфика работы опер. мед.сестры, поэтому и спрос невелик. В Полтаве 6000, а то и того меньше, получает молодой анестезиолог, работая на 1,5 ставки ( 10 - 12 суток в месяц).
levsha писал(а):Интересовался месяц назад. Возвращаются уже с Польши: в селе заработок на пилораме и в коровнике такой, что нету смысла в Польшу ездить.
Да. Только на всех коровников и пилорам нехватает. Раньше куча народу числились в колхозе и "бегали с тяпками по полям". Ручной работы было много. Сейчас давят пестицидами/гербицидами. Комбайны для уборки получше. Уже столько ручного труда не нужно. Народ из сел валит. А кто не свалил на подножном корме. Есть конечно и люди, которые умудряются бизнес какой-то делать, например сыр варить. Но таких людей не очень много. Все упирается в отсутствие платежеспособного рынка поблизости.