Наше здоровье в наших руках :)
DOC
- DOC
- Сообщений: 1521
- Зарегистрирован: Пн мар 05, 2007 19:55:03
- Откуда: Тернополь
Чт окт 29, 2009 08:23:44
Nik писал(а):DOC писал(а):читал все, я ж вроде модерирую эту ветку
Извини - притормозил малость.

подумал, что не заметил.
Штамм ещё какой не выяснили? Может срочно привиться (если она имеется от именно этого штамма) пока у нас его нет?
А вот этого делать нивкоем случае нельзя (прививаться срочно)!!!!
DOC скажи пожалуйста как там у вас в области т.к. отправляют меня в камандировку во Львов с выходных и на неделю а тут читаю новости и вот такое:
У жовтні в трьох західних областях за попереднім діагнозом пневмонія померло 22 людей, зараз у важкому стані ще понад 30, всього госпіталізовано 90. У Мінохорони здоров‘я на 100% не можуть виключити штаму каліфорнійського грипу.
Найменший опір хвороба відчула у Тернопільській, Івано-Франківській та Львівській областях, там епідемія перетнула норму у півтора раза. Лікарі наголошують, що фатальні випадки спричинило зволікання з допомогою фахівців. Люди занадто пізно звертались до медиків, маючи кілька днів температуру до 40 градусів. Стражі здоров‘я настійливо просять всіх українців, за найменших ознак хвороби негайно викликати швидку.
Смертельний вірус пневмонії вбив уже 22 українців. Перші жертви – 20 жителів Тернопільщини. На Прикарпатті хвороба забрала шість життів, серед яких і вагітна жінка, на Львівщині у Дрогобичі – чотири смерті, зокрема і десятирічна дівчинка. Померли переважно молоді люди. Їх нічого не об‘єднувало: ані робота, ані місце проживання. Спільними були тільки симптоми смертельної недуги. А ще те, що хворі невчасно звернулися по допомогу до лікарів.
Ірина Боброва, головний позаштатний інфекціоніст України: «Врятувати хворих було неможливо. 2 людини загинули взагалі вдома. Вони не звертались а допомогою своєчасно.»
Василь Князевич, мінстр охорони здоров’я: «Попередній діагноз – це дійсно вірусна пневмонія. Експрес-дагностика на предмет захворювання грипом каліфорнійським чи як ми його називаєм H1N1, не підтверджується.»
В уражених недугою регіонах госпіталізовано майже сто тридцять хворих, у вкрай важкому стані - понад тридцять. Тут переповнені поліклініки та лікарні – перевіряють тисячі людей. На Прикарпатті про всяк випадок закрили частину дитсадків. Не виключено, що подовжать шкільні канікули.
У Тернополі на Залізничному вокзалі багато приїжджих студентів. Молодь поспішає купити квитки та виїхати з міста і нарікає на брак інформації.
Аліна Готфрід, студентка: «Та нічого нам не сказали. Сказали, що закривають на карантин, роз’їжджайтесь додому. Звільняйте гуртожитки.»
Медики зобов'язали всіх працівників торгівлі носити захисні маски, порушників каратимуть штрафами. Лікарі закликають жителів уражених пневмонією областей не панікувати.
З’ясовуватиме причину смертей спеціальна столична комісія. За кілька днів вона отримає результати лабораторних досліджень. Тоді до справи долучать й англійських епідеміологів.
У складі комісії – вірусологи, діагности, клініцисти та епідеміологи. Про масову недугу Україна вже попередила Всесвітню організацію охорони здоров’я. Лікарі констатують атипову форму пневмонії. Вона не лікується антибіотиками. А лише новими противірусними препаратами. Але поки в аптеках їх немає. Медикаменти централізовано завозять у лікарні. Денна вартість лікування одного хворого – 10 тисяч гривень. У Мінохорони здоров’я запевняють: гроші є. За найменших симптомів медики закликають людей негайно звертатися до лікарні.
Олександр Біловал, головний державний санітарний лікар України: «Якщо хворий в перший день звернеться за допомогою то у нас є шанс стовідсотковий не тільки спасти цю людину, а на ранніх етапах надати допомогу і людина через тиждень буде здорова.»
Ірина Боброва, головний позаштатний інфекціоніст України : «Перебіг блискавичний, починається підвищенням температури, люди не звертаються до лікаря, потім другий-третій день – лихоманка, озноб. Такий неважкий кашель, на який не звертають серйозну увагу. І вже буквально на третій-четвертий день починається важка задуха, важка легенева респіраторна недостатність і розвивається двобічна пневмонія і набряк легень. Ось тоді люди викликають швидку, а тоді вже запізно.»
А ще медики настійливо просять уникати людних місць, часто мити руки та зміцнювати організм імунологічними препаратами. І не комплексувати та надягати маску. //Оксана Кваснишин, Остап Трощук, «Факти», ICTV.
http://ictv.ua/facts/news-ukrayina/650535/
DOC писал(а):Если имееш возможность отказаться - откажись.
спс очень серьезно сейчас думаю об этом
даже не думай, отказывайся
Від себе додам: якщо потрібно бути у людному місці (особливо дітям) раджу мазати ніс Оксаліновою маззю. Дешевий(4,5 грн) та перевірений часом засіб.
himera_neo писал(а):Від себе додам: якщо потрібно бути у людному місці (особливо дітям) раджу мазати ніс Оксаліновою маззю. Дешевий(4,5 грн) та перевірений часом засіб.
А я магу организовать клубные купанки в Киеве (водичка уже нормальная против гриппуса)
Токо торопитеся записываться, бо как через неделю убуду в Иран
DOC писал(а):А вот этого делать нивкоем случае нельзя (прививаться срочно)!!!!
Не понял. Прививаться или нет?
По смыслу - срочно прививаться нельзя , то есть нужно было заблаговременно. Но у нас же пока эпидемии нет?
Потому что прививаться уже поздно.
Прививки эффективны за месяц-два до эпидемии.
А сейчас можно только ухудшить. Вирус с прививки ослабит организм, чем радостно воспользуется вирус с эпидемии.
П.С. И на последок. Я сегодня решила "поддержать" грипп.Посмотрела в окно и мне показалось, что на улице удивительно тепло. И одела розовенькую блузочку с коротким рукавом и пиджачек.
Текила
Просто устала работать и захотела побыть недельку дома
DOC писал(а):2. Каждый день вечером выпивать по 50 гр водки
Я, оказывается, круглый год профилактику против гриппа делаю
Текила
Гаучо будет носить чаёк с мёдом...