Страхование, кредиты, ПДД, и т.д.
Write comments

Ср сен 09, 2009 13:05:26

в Донецке есть
Ant0n

Ср сен 09, 2009 13:10:43

Фрося
упс, сорри, не заметил город.
himera_neo

Ср сен 09, 2009 14:43:23

Доброго дня! Звертається до вас представник неполітичного об"єднання власників автомобілів Nissan Qashqai в Україні .
Сьогодні у м. Донецьк відбувся неприємний випадок з вашим агітаційним наметом( м.Донецьк,бул Шевченка 100, агітатор Гафарова Ася Кадировна), що спричинило пошкодження автівки нашого співклубника - намет впав на автівку та пошкодив крило. Сумма збитків склала 500грн. Про це був складений міліцейський протокол.
При зверненні потерпілій до Донецької філії Фронту змін потерпілій у достатьньо грубій формі було відказано у відшкодуванні.
На нашу думку всеукраїнська організація повинна нести відповідальність за дії своїх працівників.
Переконливо просимо вас у стислий термін розібратися з цього приводу.
Зі свого боку залишаємо право поширити інформацію про цей інцедент та ход його вирішення через мережу автомобільних клубів України.


Ось, написав. Даємо поради і відсилаємо.

Добавлено спустя 32 минуты 59 секунд:

office.donetsk@frontzmin.org - це Донецька філія- я поставив у копію.
office@frontzmin.org а ЦЕ ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОХФІС

Усі можуть відправити від свого імені на ці адреси. Разом ми сила!!!!
Текила

Ср сен 09, 2009 15:14:09

himera_neo
Хорошо. Спасибо, что написал. Я обязательно отправлю сейчас.

Добавлено спустя 8 минут 44 секунды:

вот сейчас прочла тему - думаю Макс прав - надо именно через "штаб" попытаться чего то добиться.
Фрося, хотелось бы, что бы тебе компенсировали и письма подействовали. Если же не выйдет - желаю выиграть в лотерею, что бы сумма выигрыша была раз в 100 больше нанесенного ущерба.
п.с. Думаю, чем больше подобных писем уйдет с нашего форума от форумчан, тем больше шанс, что убыток возместят. Это очень просто - взять и отправить письмо. Может, получится помочь человеку.
Фрося

Ср сен 09, 2009 17:40:20

Текила и Максим, огромное спасибо за дружеское участие! Я позвонила в штаб и спросила, когда господин Яценюк посетит наш славный город, чтобы выяснить какон относися к основополагающей ценности демократии - уважению и неприкосновенности частной собственности. Был получен ответ, что если он и приедет, то я на встречу не попаду, т.е. "не с вашим рылом в калашный ряд...". Большинство автолюбителей, говорят связываться с судом бесполезно. Т.о. господина Яценюка, как кандидата в президенты, я посылаю в отстой! Кстати, никакого телефона горячей линии у него нет. Так что посылаю свой месседж через сайт нашего клуба: Арсений Петрович - вы болоболка!
Len4ik

Ср сен 09, 2009 18:19:32

Відправила, сподіваюсь совість у них прокинеться :)
himera_neo
пару зауваженнь по граматиці, розумію , тобі складно в російськомовному середовищі:

Доброго дня! Звертається до вас представник неполітичного об"єднання власників автомобілів Nissan Qashqai в Україні .
Сьогодні у м. Донецьк відбувся неприємний випадок з вашим агітаційним наметом( м.Донецьк,бул Шевченка 100, агітатор Гафарова Ася Кадирівна), що спричинило пошкодження автівки нашого співклубника - намет впав на автівку та пошкодив крило. Сумма збитків склала 500грн. Про це був складений міліцейський протокол.
При зверненні потерпілій до Донецької філії Фронту змін потерпілій у достатьньо грубій формі було відмовлено у відшкодуванні.
На нашу думку всеукраїнська організація повинна нести відповідальність за дії своїх працівників.
Переконливо просимо вас у стислий термін розібратися з цього приводу.
Зі свого боку залишаємо право поширити інформацію про цей інцидент та хід його вирішення через мережу автомобільних клубів України.

ти молодець, що написав цього листа ;)
є шанс, що він допоможе вирішити цю ситуацію
Фрося

Ср сен 09, 2009 19:22:52

спасибо Len4ik!
Кстати, вчера был всемирный день грамотности, с коим всех поздравляю. Шансы не высоки, но в любом случае мне приятна поддержка одноклубников. К сожалению, мы совершенно бесправны и беззащитны.
Шульга

Ср сен 09, 2009 21:58:47

Фрося писал(а):К сожалению, мы совершенно бесправны и беззащитны.

но только до тех пор пока молчим и терпим если к тому же арсению придет сотня писем его штаб обязан задуматься. вода и камень точит. у самого бывали ситуации когда сделал все что мог уже руки опускались, забил и т.п. а оно само дальше по инерции и в положительную для меня сторону развернулось.
ту Фрося никогда не сдавайся ты прав и это главное за это и дежись. удачи : :)
bykovdima

Чт сен 10, 2009 07:49:58

и я свои пять копеек вставлю, потому что исправление не верно
Len4ik писал(а):при зверненні потерпілій до Донецької філії Фронту змін потерпілій

при зверненні потерпілої до Донецької філії Фронту змін потерпілій
himera_neo

Чт сен 10, 2009 08:23:58

bykovdima писал(а):при зверненні потерпілої до Донецької філії Фронту змін потерпілій

Це я виправив перед відправленням. Дякую за роботу над помилками!!! Суржик пре, щоб йому собака губи облизала)))))
bykovdima

Чт сен 10, 2009 08:26:51

himera_neo писал(а):суржик пре, щоб йому собака губи облизала)))))

:smile:
himera_neo

Чт сен 10, 2009 08:33:04

Перевірив поштову скриньку. Від Арсенія листів нема. Прошу усіх, у кого є можливість поширити інформацію про цей випадок зробити це. Де наша Лисиця??? Матіз клан думаю прийме участь.
Шульга

Чт сен 10, 2009 08:41:39

himera_neo писал(а):Прошу усіх, у кого є можливість поширити інформацію про цей випадок зробити це.

поговорю с гетс клубом
himera_neo

Чт сен 10, 2009 08:57:12

Aleksandr писал(а):поговорю с гетс клубом

обов'язково. Може арсеній іне повне лайно, але короля робить його оточення. І якщо яцик прийде до влади це брудне оточення буде керувати країною. Я вважаю на прикладі цього побутового випадку потрібно звертати увагу на те, що ми існуємо!!!!!

Добавлено спустя 10 минут 53 секунды:

Направив листа в Партію регіонів. Хай і вони знають , що РАЗОМ МИ СИЛА!!!!!
igor'OK

Чт сен 10, 2009 08:57:57

himera_neo писал(а):обов'язково. Може арсеній іне повне лайно, але короля робить його оточення. І якщо яцик прийде до влади це брудне оточення буде керувати країною. Я вважаю на прикладі цього побутового випадку потрібно звертати увагу на те, що ми існуємо!!!!!


Я думаю что ни Арсений ни его окружение об этом не знают и врятли узнают.
Знает лишь тот начальник который управляет агитацией в том районе киева (которому по барабану), и та чучундра, которая допустила такую ситуацию. Агитацией обычно занимаются студенты, пенсионеры и безработные, для которых 500 грн может быть критическая сумма
Write comments