Страхование, кредиты, ПДД, и т.д.
Write comments

Re: ПДД Украины с изменениями вступающие в силу с 15.04.2013

Чт май 16, 2013 10:44:45

BMB
Він тобі сказав трішки неправду. Звичайно, вішають і знімають знаки не вони, і розмітку малюють не вони. А от контролювати і знаки, і розмітку, вони зобов’язані. І це прямим текстом прописано в функції ДАІ.
У будь якому випадку зараз можна прикупити нову книжечку на всякий випадок і далі сміливо посилати з приводу проїзду під такий знак (як було деякий час раніше щодо "лівих" знаків обмеження швидкості)
BMB

Re: ПДД Украины с изменениями вступающие в силу с 15.04.2013

Чт май 16, 2013 10:54:04

levsha писал(а):Він тобі сказав трішки неправду.


Вот я тоже так думаю. Но не знаю каким документом их функции определяются. В "Положении" о ГАИ написано, что они обязаны контролировать все, что связано с безопасностью движения. Как по мне, то знаки и разметка это прямые компоненты "безопасности движения".
Ant0n

Re: ПДД Украины с изменениями вступающие в силу с 15.04.2013

Пт май 24, 2013 20:08:51

насчет фишек - и в старых ПДД они никак не были обозначены. т.е. хочешь - едешь по ним, хочешь - паркуешься, и т.д.
Сэнсэй

Re: ПДД Украины с изменениями вступающие в силу с 15.04.2013

Вс май 26, 2013 11:08:07

Ant0n
Зато в новой редакции ПДД беспричинные фишки явно запрещены:
15.15. На проїзній частині забороняється встановлення предметів, що перешкоджають проїзду чи паркуванню транспортних засобів, за винятком випадків: оформлення дорожньо-транспортної пригоди; виконання дорожніх робіт або робіт, пов'язаних із зайняттям проїзної частини; обмеження або заборони руху транспортних засобів та пішоходів у випадках, передбачених законодавством.

{Постанова Кабінету Міністрів України від 11.02.2013 року №111}
Write comments