Страхование, кредиты, ПДД, и т.д.
Write comments

За неоплаченный штраф - арест автомобиля!

Вт авг 28, 2012 13:25:46

история (случившаяся 4 дня назад) - как у человека за ОПЛАЧЕННЫЙ вОвремя штраф (но не погашенный в базе ГАИ), арестовали в 3 часа ночи на трассе машину с маленьким ребенком.

http://elantra.in.ua/showthread.php?t=1 ... 17c30366f0
bykovdima

Re: За неоплаченный штраф - арест автомобиля!

Вт авг 28, 2012 13:37:05

грустно
docker

Re: За неоплаченный штраф - арест автомобиля!

Вт авг 28, 2012 13:38:11

Читаешь и становиться страшно, никто не застрахован в стране несовершенных законов и "беспредела"... :!: :!: :!:
ByakaBuka

Re: За неоплаченный штраф - арест автомобиля!

Вт авг 28, 2012 13:49:10

Самое паршивое что в такой ситуации ты никто и ничего никому не докажешь. Вроде и прав, а всем до одного места...
vyk

Re: За неоплаченный штраф - арест автомобиля!

Вт авг 28, 2012 13:53:53

ByakaBuka писал(а):Самое паршивое что в такой ситуации ты никто и ничего никому не докажешь. Вроде и прав, а всем до одного места...

Самое паршивое не это, а то что если уже и доказал что прав - то сам бегай и кланяйся в ножки всем. Как останавливать, так все по взрослому - компьютерная единая система. А как прекратить розыск так ... :evil: Базы в гор и обл разные, справки бумажные и только с подписью самого главного.
iQashqai

Re: За неоплаченный штраф - арест автомобиля!

Вт авг 28, 2012 14:08:58

Я описывал аналогичную ситуацию ранее.....Но насколько мне известно,как мне объяснили в исполнительной службе Деснянского района,ГАИ не имеет право арестовать авто без государственного исполнителя, а за 250грн. никакой исполнитель не поедет..
Сигналкин

Re: За неоплаченный штраф - арест автомобиля!

Вт авг 28, 2012 14:14:57

iQashqai писал(а):ГАИ не имеет право арестовать авто без государственного исполнителя

Отож.
У меня по похожей схеме, знакомую на 200 доляров развели ( типа решили на месте ), а потом оказалось что в базе была ошибка.

ИМХО - никаких, бумаг не подписывать, машину не отдавать, пусть зовут исполнительную службу.
iQashqai

Re: За неоплаченный штраф - арест автомобиля!

Вт авг 28, 2012 14:16:30

Сигналкин писал(а):ИМХО - никаких, бумаг не подписывать, машину не отдавать, пусть зовут исполнительную службу.

+1 000 000. Я бы так и сделал....все вопросы к исполнительной службе...ГАеры тут вообще курят в сторонке...
Kostya

Re: За неоплаченный штраф - арест автомобиля!

Вт авг 28, 2012 21:44:45

Вчора головний лисий гаєць на УТ-1 віщав про те, які в них є важілі вибивання штрафів. Повну пургу ніс, але ніхто не заперечував... Бардак в краіні...
Voyager

Re: За неоплаченный штраф - арест автомобиля!

Ср авг 29, 2012 07:29:58

Сигналкин писал(а):ИМХО - никаких, бумаг не подписывать, машину не отдавать, пусть зовут исполнительную службу.

Оно то правильно, только это затянет время. Исполнительная служба не захочет ехать на пост, а гайцы не дадут машине выехать с поста. И будет сидеть водитель в своей машине.
Kostya

Re: За неоплаченный штраф - арест автомобиля!

Ср авг 29, 2012 07:38:43

Краіна дебілів... Невже обладнати авто елементарними компами, приєднаними до загальноі бази даних, так дорого коштує??? Тоді і штрафи на дорозі можна брати, і гасити іх також на дорозі, якщо копію постанови та відповідну квитанцію водій покаже.
Але ні, краще гівняні фєни понакупати та труками з візірями. А от поміркувати, яким чином зробити іхню роботу ефективною - так то не про нас. Ми ж іх для гоп-стопу лише використовуємо...
levsha

Re: За неоплаченный штраф - арест автомобиля!

Ср авг 29, 2012 07:55:33

Kostya
Та не треба для цього нічим автомобілі обладнувати. Обладнання системи "Рубіж" стоїть в основному на стаціонарних постах, і так обладнаних комп'ютером і інтернетом, кілька автомобілів з цією системою, які, як мені сказали, їздять по Києву, теж підключені до інтернету.
Але не в цьому справа. Це не той напрямок, в якому потрібно вирішувати проблему. Потрібно щоб факт оплати штрафу попадав в базу без бігання по кілька разів з квитанцією в МРЕВ.
Kostya

Re: За неоплаченный штраф - арест автомобиля!

Ср авг 29, 2012 08:02:25

levsha писал(а):Потрібно щоб факт оплати штрафу попадав в базу без бігання по кілька разів з квитанцією в МРЕВ.

Так і є, коли ти сплачуєш за постановою, що тобі виписує інспектор на дорозі. Оплата надходить на рахунок, а повідомлення - безпосередньо у МРЕВ, де й опрацьовується. А от коли за постановою суду, тоді й треба брати в суді витяг на бігати з ним до МРЕВ. Я от, наприклад, так не зробив у 2008-му, бо вперше у житті штраф сплачував, а в 2010-му авто на мене реєструвати відмовились... Тепер просто не можу знайти час, аби проїхати до МРЕВ, взяти витяг та повторно сплатити 68 грн та закрити питання...
Я ж кажу - країна дебілів. :evil:
levsha

Re: За неоплаченный штраф - арест автомобиля!

Ср авг 29, 2012 08:13:09

Kostya писал(а):
levsha писал(а):Потрібно щоб факт оплати штрафу попадав в базу без бігання по кілька разів з квитанцією в МРЕВ.

Так і є, коли ти сплачуєш за постановою, що тобі виписує інспектор на дорозі. Оплата надходить на рахунок, а повідомлення - безпосередньо у МРЕВ, де й опрацьовується.

Так немає. В МРЕВ надходить повідомлення що тобі виписано штраф. Оплата штрафу надходить на якийсь там рахунок, але ніякого повідомлення про те, про прийшла оплата штрафу, в МРЕВ не надходить - потрібно самому йти в МРЕВ і показувати квитанцію про оплату. Причому, наприклад, в подільскому МРЕВ мені сказали що вони таким не займаються і треба їхати на Туполєва.
В мене зараз є оплачений мною штраф, який в них вважається не оплаченим по я не показав квитанцію, і по якому виписано виконавче впровадження. Поїду сьогодні до державного виконавця, буду розбиратись
Kostya

Re: За неоплаченный штраф - арест автомобиля!

Ср авг 29, 2012 08:32:05

levsha писал(а):Так немає. В МРЕВ надходить повідомлення що тобі виписано штраф. Оплата штрафу надходить на якийсь там рахунок, але ніякого повідомлення про те, про прийшла оплата штрафу, в МРЕВ не надходить - потрібно самому йти в МРЕВ і показувати квитанцію про оплату.

Коля, я двічі сплачував штрафи на казначейській рахунок, що було зазначено у постанові, яку інспектор мені прямо на місці і видавав. Жодних проблем - все надійшло, куди треба та було погашене без будь-яких інших рухів з мого боку. Було це майже за рік до придбання авто. Якби не погасилися, то при реєстрації точно б вилізло. Тим більше, там суми були значно вищі за 68 грн. А так, все було гаразд. 8) Отже, працює. В моєму випадку.
Write comments