Страхование, кредиты, ПДД, и т.д.
Write comments

Довідка з ДПІ! Юристи відгукніться!

Вт авг 21, 2012 19:05:28

Юристи відгукніться! ДУЖЕ ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ!
Питання дуже просте. Буду дуже вдячна за допомогу.
Є така довідка-"Довідка з податкової інспекції про відсутність заборгованості по обов'язковим платежам, видається в ДПІ-для участі в тендерах, прописується в якому саме тендері, який саме організації з обов'язковим зазначенням терміну дії-10 днів, з моменту її видачі.
Якщо довідка з ДПІ виписана вірно-вказані дати, які вписується в дати проведення тендеру, але не вірно зазначено для пред'явлення в якому тендері.
Припустимо: Тендр проходить - 1 вересня, довідка дійсна до 4 вересня, вказана-для надання участі в тендері в організації "А", а довідка потрібна в тендерні документи з іншою назвою, припустимо "Б".
Чи є це фатальною помилкою і причиною для відмови, пропозиція конкурсних торгів НЕ відповідає умів документації конкурсних торгів?!
Спасибі й удачі ВАМ!
Sandra

Re: Довідка з ДПІ! Юристи відгукніться!

Вт авг 21, 2012 22:29:28

На юридичному форумі відповіли так:
що якщо підкласти, лист з поясненнями (в пакет з тендерною документацією)-про те, що в довідці помилково зазначено А-замість Б. .. цього достатнього ..
Так як дана довідка з ДПІ видається запитуваній підприємству (про нього) ... то від того-кому А чи Б - вона підклала, суть довідки не зміниться .. Що Ви про це думаєте?
Виправляти помилку ДПІ-немає часу, цейтнот по подачі документів.
vyk

Re: Довідка з ДПІ! Юристи відгукніться!

Ср авг 22, 2012 05:58:41

Sandra,
Вообще то по логике вещей это письмо тоже должно быть из налоговой, а не от вас. К примеру на таможню при разных ляпах в документах мы даем письмо от поставщика, а не от себя как покупателя. Я не юрист, просто из жизненного опыта.
himera_neo

Re: Довідка з ДПІ! Юристи відгукніться!

Ср авг 22, 2012 07:29:53

Sandra
Аню, я на тендерах як кажуть собаку з'їв. У такій ситуації звісно потрібно додати пояснювальну записку до ТД. Але якщо тендер вже домовлений, то твою документацію завдяки цій бумажці можуть визнати оформленою не должним чином. Тому я бачу такий вихід: до тендеру подай у тендерний комітет того підприємства письмову заяву - вони повинні дати тобі письмову відповідь. І ось цю відповідь (що ТК прийме таку довідку) додаш до ТД. Ти повинна до тендера узгодити цю довідку з комісією ТК. Я колись програв тендер тому, що конверт був пропечатаний не по усіх швах печаткою підприємства - я поставив тільки на клапані конверта, а потрібно було ще по углах. Усі наши скарги були відхилені, тому що тендер був уже домовлений)))))

...і ще. Коли було потрібно швидко зробити довідку - вона робилася за 10 хвилин+ невеличке заохочення)))
Sandra

Re: Довідка з ДПІ! Юристи відгукніться!

Ср авг 22, 2012 09:28:17

Вихід один-в терміновому порядку, переробляємо довідку у ДПІ.
Велика ймовірність, що встигнемо!
Додалося реальних рухів, і емоційної напруги.
Sandra

Re: Довідка з ДПІ! Юристи відгукніться!

Ср авг 22, 2012 09:30:00

Всім величезне спасибі.
і ще нюанс-тепер ДПІ впису-хто проводить тендра, в обов'язковому порядку.
Буквально 2 тижні тому довідка видавалася-за місцем проведення тендеру.
Sandra

Re: Довідка з ДПІ! Юристи відгукніться!

Ср авг 29, 2012 19:57:11

Доброго часу доби!
В мене знову з'явилися питання.
Буду дуже вдячна за коментарі та поради.

У мене декілька запитань:

1. Чи правомірно участь Благодійної організації (зокрема, Благодійного фонду інвалідів) - неприбуткової організації, та згідно нашого законодавства, яка не має права вести фінансово-господарську діяльність?

2. Як ми можемо оскаржити їх участь у відкритих конкурсних торгах в Державній установі?

3. Чи правильно я розумію, що нам дорога в Антимонопольний комітет після закінчення торгів або є альтернативні варіанти, щоб не допустити їх участь до проведення торгів?

Заздалегідь величезне спасибі.
Всім удачі і тільки хороших новин.
himera_neo

Re: Довідка з ДПІ! Юристи відгукніться!

Чт авг 30, 2012 09:16:05

Sandra писал(а):Чи правомірно участь Благодійної організації (зокрема, Благодійного фонду інвалідів) - неприбуткової організації, та згідно нашого законодавства, яка не має права вести фінансово-господарську діяльність?

Правомірна. А ще до того вони мають преференцію. Років 5 тому преференція становила 15% - тобто якщо у у них пропозиція на 14,99% гірша ніж ваша - вони виграють. А потім після тендера підходять і за 10% "продають" вам тендер. Я з цим зустрічався)))))
Але є одне НО. Якщо у вас грамотний юрист, то можна оскаржити, тому що для участі "інвалідам" потрібно подати ВЕЛИЧЕЗНУ КУПУ ДОКУМЕНТІВ (навіть медичні довідки на інвалідів у штаті). Її зібрати майже неможливо - тому якщо їх визнали переможцем - то скоріш за все с порушеннями.
BMB

Re: Довідка з ДПІ! Юристи відгукніться!

Чт авг 30, 2012 09:27:08

А какой смысл оспаривать результат тендера? Это не Олимпиада - второй первым не станет. Если удастся доказать нарушения, то тендер будет несостоявшимся и спустя время будет назначен новый. Шансов его выиграть у спорщиков - практически нет даже с лучшим ценовым предложением. Срежут либо на квалификации, либо на еще какой-то формальной зацепке.
По молодости оспаривал несколько тендеров. Да, добивался правды, но желаемый контракт не получил ни после одного оспаривания ;) .

Поэтому, лучше жить по принципу: я не участвую в тендерах, которые сам не подготовил :)
Sandra

Re: Довідка з ДПІ! Юристи відгукніться!

Чт авг 30, 2012 09:34:23

himera_neo
Максик, величезне спасибі за консультацію в телефонному режимі. Завдання зрозуміла. Вважаю 100%-все буде добре у такому випадку.

BMB писал(а):я не участвую в тендерах, которые сам не подготовил :)


І це однозначно вірно.
Над і цим працюємо :)
Write comments