Помоему все ясно. :)
Write comments

Re: Утепляем жилье. Экономим теплоэнергию

Чт янв 18, 2018 10:36:09

Руслан писал(а):Виникла необхідність виконати технічне обслуговування пластикових вікон в квартирі
Вчора чи позавчора теж дзвонили з якоїсь фірми та пропонували по акції виконати технічне обслуговування пластикових вікон. Сказав що згоден, але за умови якщо вони прямо зараз назвуть виробника та модель моїх вікон. Не назвали...

Руслан писал(а):при пониженні температури в окремих місцях відчутно сифонить
А ти фурнітуру на вікнах в зимовий режим перевів?
Руслан

Re: Утепляем жилье. Экономим теплоэнергию

Чт янв 18, 2018 12:17:42

Torpedo
Ні. А як це зробити? :oops:
Torpedo

Re: Утепляем жилье. Экономим теплоэнергию

Чт янв 18, 2018 12:34:11

Руслан
Якось так,
regulirivka-furnituru.jpg
залежить від виробника фурнітури, ще в інтернеті повно різних відео.
levsha

Re: Утепляем жилье. Экономим теплоэнергию

Чт янв 18, 2018 14:32:47

BIS писал(а):У родителей обнаружил вентиляцию в фундаменте под деревянный пол. Туда явно надувало холодного воздуха. Пока до весны прикрыл отверстия кусками пенопласта. Потом подумаю что можно там сделать цивильно. Вроде и вентиляция там нужна, чтоб доски не гнили. Но и пол от этих отверстий холодный.

Дома в селе в частных хатах на вентиляционных отверстиях дверки - на лето открываются, на зиму туда забивается сено и они закрываются. Дешево и сердито :)
BIS

Re: Утепляем жилье. Экономим теплоэнергию

Чт янв 18, 2018 14:49:48

levsha писал(а):
BIS писал(а):У родителей обнаружил вентиляцию в фундаменте под деревянный пол. Туда явно надувало холодного воздуха. Пока до весны прикрыл отверстия кусками пенопласта. Потом подумаю что можно там сделать цивильно. Вроде и вентиляция там нужна, чтоб доски не гнили. Но и пол от этих отверстий холодный.

Дома в селе в частных хатах на вентиляционных отверстиях дверки - на лето открываются, на зиму туда забивается сено и они закрываются. Дешево и сердито :)

В прошлом году запихивал туда по куску пенопласта. Весной вытащил. В этом году и не заморачивался. Зимы еще не было :)
Руслан

Re: Утепляем жилье. Экономим теплоэнергию

Чт янв 18, 2018 17:11:37

BIS писал(а):Я там пол чердака утеплил изовером, а половину, где ходят оствил не утепленной.

В батьків також приватний будинок, періодично на горищі з'являються миші (як правило в міжсезоння). Якщо були миші на горищі, то як веде себе ізовер - миші не влаштовували в ньому "пологові будинки"? Як часто ти його ревізуєш на предмет гризунів? Цікавлюсь, бо також хочу на горищі розстелити ізовер.
BIS

Re: Утепляем жилье. Экономим теплоэнергию

Чт янв 18, 2018 22:02:39

Руслан писал(а):В батьків також приватний будинок, періодично на горищі з'являються миші (як правило в міжсезоння). Якщо були миші на горищі, то як веде себе ізовер - миші не влаштовували в ньому "пологові будинки"? Як часто ти його ревізуєш на предмет гризунів? Цікавлюсь, бо також хочу на горищі розстелити ізовер.

Мишей не ловлю :D
Не думаю що мишам там комфортно. Я поки розстилав наловив пилюки з нього в очі та ніс. Краще його розстилати в якихось захистних окулярах та масці. Ревізій часто не роблю :) Пару-трійку разів на рік туди залазив. Лежить собі там та й усе.
До речі там де лежить ізовер стеля на приблизно градус тепліша ніж там де його нема. Міряв якось пірометром. Якби утеплювач був положений як треба між балками, то ефект мабуть був би кращий. Але ніхто вже там як треба робити не буде :). Теща вроді не мерзне. Субсидію поки дають. А машина дров на всякий випадок в сараї лежить :D
Write comments