Защита от угона и посягательства - это важно.
Write comments

Не знаю, що і думати....

Чт ноя 19, 2009 15:58:45

Сьогодні виникла необхідність поїхати в аптеку за ліками. Поставив я машину біля узбіччя під кутом. там стояло ще з десяток машин. Закрив машинку та пішов в аптеку. В аптеці пробув максимум 5 хвилин, коли підходив до своєї машинки, то побачив , що з правого заднього боку майже впритул стоїть машинка (чорний Hunday Tucson, з державними номерами АІ 6066), відстань між задком мого кашкая та боковим крилом хюндая не більше 20 см. Скло в хюндаї були затемненні, але по силуетам помітив, що в машині троє людей.
Я сів в машину почав здавати назад, і тут хюндай також завівся здав трішки назад і різко прошмигнув перед перед мордочкою кашкая.
Відверто кажучи, у мене засіла думка, а чи не хотіла якась падлюка націлитись на мого кашачка? Хто що думає з цього приводу.
TIMUR

Чт ноя 19, 2009 16:08:36

Руслан писал(а):чи не хотіла якась падлюка націлитись на мого кашачка? Хто що думає з цього приводу

Для этого не обязательно так близко парковаться к твоей машине, Если для сканирования сигналки - то можне и в сторонке припарковаться, а если уже для открывания дверей, то 20см это вааще абсурд- не протиснешься. Обычно машину прикрывают со стороны проникновения, чтоб незаметней было залезть, но никак не 20см. Здесь что-то другое было.
Руслан

Чт ноя 19, 2009 16:11:06

20 см було зі сторони задньої правої пасажирської двері
TIMUR

Чт ноя 19, 2009 16:16:50

[b]Руслан
Руслан писал(а):uot;]20 см було зі сторони задньої правої пасажирської двері

А для уогонов обычно паркуют паралельно борт в борт на минимальном расстоянии, чтобы можно было присесть на корточки и как можно незаметнее проникнуть в салон угоняемой( или просто обворовываемой) машины.
Jane

Чт ноя 19, 2009 16:20:36

рассматривали конкурента своей машины :wink:
Руслан

Чт ноя 19, 2009 16:22:24

TIMUR

Слава Богу, все гаразд. Але неприємний осадок залишився :sad: :wink: :wink: :wink:
Сигналкин

Чт ноя 19, 2009 16:49:10

Руслан
Дай Бог чтоб показалось
А ваще поездь внимательно парй тройку дней
Приглядись какие за тобой машины ездеют
Руслан

Чт ноя 19, 2009 17:48:13

Сигналкин
Дякую за пораду, дивитись буду обовязково
iQashqai

Чт янв 14, 2010 14:44:23

А воле какой аптеки это было?
Руслан

Чт янв 14, 2010 15:45:44

Станислав_Кашкай
На розі вулиць Кавказької та Урицької
Шульга

Пт янв 15, 2010 10:01:30

Руслан писал(а):у мене засіла думка, а чи не хотіла якась падлюка націлитись на мого кашачка?

думаю еслиб был заказ на твой кащкай то втроем они бы просто забрали у тебя ключи и уехали
Q-tata

Пт янв 15, 2010 10:20:03

Руслан
если есть знакомые в ГАИ пробей номер, ради спортивного интереса. Вероятнее всего они просто рассматривали машину.
Лиза Чайкина

Пт янв 15, 2010 12:27:38

ого прочитала топик и в шоке... откуда у вас берутся такие мысли? я бы просто подумала что чувак на туксоне на своей волне и все....
думайте пазитивомммммммммм
Руслан

Пт янв 15, 2010 14:44:33

Лиза Чайкина
Це мабуть через погоду.
Я вже почав забувати про цей топік, але не так все просто 8)
Write comments