Установка дополнительного оборудования. Тюнинг, звук, и прочие.
Write comments

Re: а TPMS кто нибудь ставил?

Пн ноя 05, 2012 21:09:16

oleg_t
Купував на Базі Автозвуку, з безкоштовною доставкою, 1351 грн.
Як вже писав, поки лежить в бардачку. Може й щось придумаю про закріплення перед очима, але навряд. Я все ж таки вважаю що подібні речі повинні голосно пищати, а не вимагати на них регулярного поглядування - я так само можу не звернути уваги що там на екрані щось мигає. І я підозрюю що це ймовірніша подія, ніж не почути пищання, якого не було а тут з'явилось. А поглядання на екран, де місяцями ніколи нічого не міняється, швидко увійде в режим, коли це буде робитись для галочки, а мозок просто ігноруватиме що там пишеться.
В принципі поки задоволений. Тепер подивимося як швидко скрутять :) Як скрутять, то вже на літні, мабуть, поставлю внутрішні
flex

Re: а TPMS кто нибудь ставил?

Пн ноя 05, 2012 22:05:23

levsha писал(а):І я підозрюю що це ймовірніша подія, ніж не почути пищання, якого не було а тут з'явилось. А поглядання на екран, де місяцями ніколи нічого не міняється, швидко увійде в режим, коли це буде робитись для галочки, а мозок просто ігноруватиме що там пишеться.

Ну тут вопрос спорный... ты же всегда смотришь на приборную панель, когда начинает пищать и мигать какой-нить штатный аларм (аларм штатных tpms тоже обычно выводят на приборку). Это же не значит что начнёшь привыкать и игнорировать штатные алармы... такшо вполне стандартная ситуация.
Кстати, а на разряд батарейки она пищит?
levsha

Re: а TPMS кто нибудь ставил?

Пн ноя 05, 2012 22:32:44

flex
Ну так алгоритм "запищало - подивився" буде працювати. Проти нього я нічого не маю. Але для цього не обов'язково щоб екран був завжди перед носом.
Розряд батарейки в основному блоці і батарейок в датчиках на екрані відображає, але чи пищатиме при цьому не знаю. Підозрюю що ні. Точно зможу сказати завтра - інструкція в машині залишилась.
Ну але я поки що вранці заглядаю на дисплей після того, як завів машину. Для виявлення що якась батарейка сіла цього має бути достатньо
oleg_t

Re: а TPMS кто нибудь ставил?

Пн ноя 05, 2012 22:51:05

Ну в общем я поразмыслил и решил TPMS не ставить.
flex

Re: а TPMS кто нибудь ставил?

Пн ноя 05, 2012 22:59:36

levsha
Не знаю как в других, а в моей такой принцип как раз и реализован (и максимально логичен имхо): при включении зажигания включается экран, поочередно сканируя и выводя на экран значение давления/температуры в каждой шине только один раз (при необходимости, кнопкой check можно ещё раз проверить любое колесо). Затем переходит в дежурный режим, подсветка отключается и никаких измерений экран не показывает, кроме иконки машины (как на фотках)... только при аварийном сигнале начинает пищать, мигает экран и выводятся измерения и только для проблемной шины. Вобщем, всё продумано и удобно.
Последний раз редактировалось flex Пн ноя 05, 2012 23:02:54, всего редактировалось 1 раз.
levsha

Re: а TPMS кто нибудь ставил?

Пн ноя 05, 2012 23:01:34

flex
В мене при живленні від прикурювача весь час виводить тиск всіх 4-х коліс. При відхиленні більше допустимого починає пищати і мигає те значення, яке вийшло за рамки
flex

Re: а TPMS кто нибудь ставил?

Пн ноя 05, 2012 23:07:59

levsha писал(а):В мене при живленні від прикурювача весь час виводить тиск всіх 4-х коліс.

Тогда наверно имеет смысл прятать в бардачок... в дежурном режиме вся эта инфа в самом деле ни к чему.
Eskulap

Re: а TPMS кто нибудь ставил?

Пн ноя 05, 2012 23:08:53

oleg_t писал(а):Ну в общем я поразмыслил и решил TPMS не ставить.

Когда я себе на шиномонтаже ставил зиму на новые диски, передо мной паренек на бумере переобувался, так попутали датчики относительно "своего колеса" - Бумер выдавал ошибку по поводу давления в колесах. Чем меньше технологий - тем меньше ломается.
levsha

Re: а TPMS кто нибудь ставил?

Пн ноя 05, 2012 23:10:41

Доречі сам подумав що із внутрішніми датчиками виходить що колеса треба весь час ставити на одне й те ж місце. В моделях, які я бачив, для кожного датчика чітко вказано на якому він колесі і це не міняється
Eskulap

Re: а TPMS кто нибудь ставил?

Пн ноя 05, 2012 23:14:24

levsha писал(а):Доречі сам подумав що із внутрішніми датчиками виходить що колеса треба весь час ставити на одне й те ж місце. В моделях, які я бачив, для кожного датчика чітко вказано на якому він колесі і це не міняється

Вот, а шинник лоханулся и попутал. Хороше на Бумере был мажор, а не браток.
flex

Re: а TPMS кто нибудь ставил?

Пн ноя 05, 2012 23:22:57

levsha писал(а):Доречі сам подумав що із внутрішніми датчиками виходить що колеса треба весь час ставити на одне й те ж місце. В моделях, які я бачив, для кожного датчика чітко вказано на якому він колесі і це не міняється

В моей системе расположение датчиков легко перепрограммируется... перестановка колес никак не влияет на корректность работы. Причем даже если попутали колеса и неизвестно в каком колесе какой датчик... включаешь режим обучения TPMS, выбираешь на экране колесо (например переднее левое), подходишь к этому колесу и слегка приспускаешь через нипель давление. Система подхватывает это изменение и присваивает его выбранному на экране колесу. Затем докачиваешь до номинального давления и всё... просто и незатейливо 8)
B.O.S.

Re: а TPMS кто нибудь ставил?

Вт ноя 06, 2012 17:44:41

Eskulap писал(а):
oleg_t писал(а):Ну в общем я поразмыслил и решил TPMS не ставить.

Когда я себе на шиномонтаже ставил зиму на новые диски, передо мной паренек на бумере переобувался, так попутали датчики относительно "своего колеса" - Бумер выдавал ошибку по поводу давления в колесах. Чем меньше технологий - тем меньше ломается.

Во всех нормальных TPMS-системах должна быть функция перестановки колёс(датчиков) местами.
levsha

Re: а TPMS кто нибудь ставил?

Вт ноя 06, 2012 17:54:32

Це класно. Але схоже що таки далеко не у всіх є
Veterok

Re: а TPMS кто нибудь ставил?

Ср ноя 07, 2012 09:08:53

Судя по описанию тех, что продаются сейчас - есть у всех
levsha

Re: а TPMS кто нибудь ставил?

Ср ноя 07, 2012 09:17:12

Veterok
Та невже? В мене такої функцї нема - датчики чітко підписані де який. В інструкції написано що при втраті одного датчика треба купувати саме під те колесо, з якого втрачено
Write comments