Наше здоровье в наших руках :)
Write comments

Re: Ну вот, теперь и свинной грип!

Чт янв 14, 2016 00:48:21

Dr.Feelgood писал(а):Опять началось. По стране уже более сотни летальных исходов и это только верифицированные диагнозы ( подтверждены лабораторно). Вспоминаем 2009 год, меры предосторожности и индивидуальная защита. http://www.medicalj.ru/diseases/infecti ... inoi-gripp В этот раз инфицированию больше, чем в 2009 году восприимчивы дети дошкольного возраста. Берегите себя.

В бассейн с годовалым ребенком и по магазином теперь не ходить, АКДСку отложить до лучших времен, чтоб в поликлинике ничего не зацепить?
Torpedo

Re: Ну вот, теперь и свинной грип!

Чт янв 14, 2016 15:40:49

Карантин через ріст захворюваності на ГРВІ і грип у столиці України запроваджують із 16 січня.
Про це за підсумками наради з профільними чиновниками заявив міський голова Віталій Кличко.

Відтак карантин стосується освітніх і медичних закладів. Крім того, у столиці обмежують масові заходи.

«Ми не будемо очікувати, поки буде перевищений епідеміологічний поріг сезонних захворювань у столиці і ухвалили рішення ввести з суботи карантин у Києві для недопущення розповсюдження сезонних захворювань. Це превентивний захід, адже ми бачимо негативну динаміку щодо кількості хворих. Враховуючи специфічність вірусу і важкі ускладнення від грипу, ми маємо попередити розповсюдження сезонних захворювань», — пояснив рішення київської влади міський голова.

За його словами, карантин триватиме доти, доки ситуація із захворюваністю не піде на спад.
Kostya

Re: Ну вот, теперь и свинной грип!

Пт янв 15, 2016 08:04:27

Torpedo
Очень правильное и своевременное решение, честно новоря. Приятно удивил Кличко. Но, это один из нескольких нелбходимых шагов. Это - максимум, который способна сделать местная власть на сегодня, остальное - уже наша с вами ответственность. Тем более, что не затратно и не напряжно, по большому счету нужно просто сломать свои стереотипы. ;)
Тут шутили насчет сала с водкой... На профилактику ОРВИ и гриппа они влтюияют мало (если не учитывать факта, что алкоголь таки "подсаживает" иммунку), но если любите и получаете удовольствие - то есть и пить обязательно (удовольствие нивелирует вред от алкоголя :)).
Шутки шутками, но советую настоятельно прочесть Дядю Женю и принять к сведению:
http://golbis.com/pin/doktor-komarovskiy-pravda-o-grippe-orvi-i-vazhnyie-sovetyi/
А вот брндни о Тамифлю от Колгановой меня лично наводят на мысли, что Сеня очень зочет повторить подвиг Юли. :mrgreen:
Torpedo

Re: Ну вот, теперь и свинной грип!

Пт янв 15, 2016 09:58:15

Kostya, решение своевременное, но не до конца профессиональное.
Kostya писал(а):Это - максимум, который способна сделать местная власть на сегодня

Нет, это не максимум, есть ещё один момент, который не сделали.
Kostya

Re: Ну вот, теперь и свинной грип!

Пт янв 15, 2016 10:52:31

Torpedo
Ну, я тебе с точки зрения санитарно-эпидемической так сказал. Разрыв пути циркуляции и ограничения контактов - это действительно максимум административных мер.
Да, можно маски раздавать на улице, сеизить температуру носителя в батареях, отправить людей в отпуск с содержанием, если с детьми некомутсдеть, да кучу всего можно придумать. Но, это - реально правильный, своевременный и эффективный шаг. :)
Torpedo

Re: Ну вот, теперь и свинной грип!

Пт янв 15, 2016 11:58:16

Kostya писал(а):Ну, я тебе с точки зрения санитарно-эпидемической так сказал.

Добавлю с точки зрения родителя школьника.
С 2010 года с горем пополам работает Всеукраїнська безкоштовна освітня мережа Щоденник.ua
Отправляя школьников на карантин, надо было в решении Киеврады записать одно предложение, что-то типа: "На время действия карантина директорам учебных заведений организовать дистанционное обучение школьников через образовательную сеть Щоденник.ua".
levsha

Re: Ну вот, теперь и свинной грип!

Пт янв 15, 2016 12:01:14

Torpedo писал(а):Отправляя школьников на карантин, надо было в решении Киеврады записать одно предложение, что-то типа: "На время действия карантина директорам учебных заведений организовать дистанционное обучение школьников через образовательную сеть Щоденник.ua".

Тільки треба ще переконатись чи має київрада повноваження на те, щоб вказувати навчальним закладам як організовувати навчальний процес
Torpedo

Re: Ну вот, теперь и свинной грип!

Пт янв 15, 2016 12:21:55

levsha, дійсно, Київрада моє повноваження тільки на те, щоб перервати навчальний процес, а як організовувати це не її функції.
Шульга

Re: Ну вот, теперь и свинной грип!

Пт янв 15, 2016 13:09:42

Torpedo писал(а):организовать дистанционное обучение школьников через образовательную сеть Щоденник.ua

у нас научили учительницу пользоваться вайбером и создали группу. теперь сбрасывает задания в группу.
спасение утопающих дело рук самих утопающих.
Kostya

Re: Ну вот, теперь и свинной грип!

Пт янв 15, 2016 13:14:39

Torpedo
Думаю, що це питання поки не до КМДА. Навіть, якщо і до КМДА, то до відділу освіти та до міжвідділковоі коопераціі. А взагалі, у нас є схвалені системи дистанційноі освіти для загальноосвітніх школ? Я думав, що таку систему і сама школа має офіційно юзати.
У нас теж група у вайбері є, а деякі вчителі задають завдання онлайн на своіх сторінках-форумах, але в статуті школи немає варіанту дистанційноі освіти...
Torpedo

Re: Ну вот, теперь и свинной грип!

Пт янв 15, 2016 13:45:15

Kostya писал(а):Думаю, що це питання поки не до КМДА
Как раз к КМДА, Департамент освіти і науки, молоді та спорту в их структуре и распоряжение КМДА касалось зоны ответственности и этого департамента в том числе.

Kostya писал(а):у нас є схвалені системи дистанційноі освіти для загальноосвітніх школ?
Судя по всему есть, потому что министерство образования и науки пытается систематизировать опыт использования электронных образовательных ресурсов.

Kostya писал(а):в статуті школи немає варіанту дистанційноі освіти...
Естественно нет, но на время карантина можно было бы выдавать и проверять задания через этот раздел:
Домашні завдання

Функція домашніх завдань дозволяє вчителям задавати завдання і контролювати хід їх виконання, а учням - виконувати завдання і відразу в Щоденнику відправляти результати вчителеві. Також батьки можуть бачити видані їх дітям домашні завдання.
Kostya

Re: Ну вот, теперь и свинной грип!

Пт янв 15, 2016 13:47:53

Torpedo
Витя, от почему ты им не подсказал? :)
Torpedo

Re: Ну вот, теперь и свинной грип!

Пт янв 15, 2016 14:02:35

Kostya писал(а): почему ты им не подсказал?

В школе "подсказать" не проконало, тут не подсказывать надо...
Torpedo

Re: Ну вот, теперь и свинной грип!

Сб янв 16, 2016 10:21:08

Проработанные распоряжения, міжвідділкова кооперація, дистанционное обучение...
Всё это никогда не сможет заменить опыт учителя - 25 номеров по алгебре, 20 номеров по геометрии, по 5 параграфов по остальным предметам и пожелание постараться не заболеть в довесок к карантину.
Natali

Re: Ну вот, теперь и свинной грип!

Ср янв 20, 2016 12:12:30

Знакомая заболела.
Я в шоке не только от этого факта, но и от нашей системы. Беременная, лежит в реанимации в обласной вроде, родственников не пускают, о состоянии больных родственники узнают с трудом...
Подтвердили, что это свинной грипп, с тамифлю оказались большие проблемы, в обласной его нет, родственники должны сами в срочном порядке находить.
Вот отчет от подруги в первый день
Друзі,
ось я повернулась з лікарні, і розкажу вам трохи про Катю.
В неї пневмонія і вона зараз в відділенні реанімації в 1 Обласній лікарні, Київ.
її привезли туди приблизно о 17 00 сьогодні. Так скалалось, що я встигла її побачити, коли її везли до палати, вона помахала мені рукою, і мені навіть дозволили з нею їхати в ліфті. Ми не спілкувались, бо вона весь час дихала чимось через маску, але була повністю притомна и трохи посміхалась. Далі її вкатили в реанімаційне віділення і двері для мене закрились. Через деякий час, медсестри винесли мені здоровезний пакет з її речами, ми ще його не раз зустрінемо в цьому дописі. Також мені віддали її мобільний телефон. Тож НЕ ДЗВОНІТЬ КАТІ, її телефон у мене.
І золоту обручку. Сказали чекати.
Далі почався совковий трешак. Через хвилин 40, медсестра винесла мені список ліків(завтра відсканую і покажу), це такак паганенька бамажка, заповнена вручну чорт знає як. Я спитала, чи можу залишити речі на той час, поки буду шукати ліки - ні. А він таки важить кіло 10 і ручки на ньому не сходяться, через те, що туди втовкли і куртку теж. Тобто мені віддали взагалі все, шо на ній було. Я спіймала прибиральницю і спитала в неї чи можна залишити речі десь, вона подивилась на мене пластиковими очима і сказала щось на кшталт: неееее.... у гардероб несіть. 18 00. гардероб працює до 17. Слава богу, в одній з аптек дівчата погодились потримати речі у себе.
Скан чеку за один день перебуттся в реанімації я заватра надам. там 822 грн. І це я не знайшла маски для оксигенової терапії з мішком і таміфлю 75 мл(2). В деяких аптеках на мене дивились як на повну дуру - шо ви питаєте таміфлю, самі не знаєте що це( з якого переляку я маю знати?), у нас такова вабще не бывает - і такий погляд типу : "ти шо, дура, зовсім, таке питати?".В третій мені сказали що він дуже дорогий, тому шукати треба через справку, а так його майже ніде нема (апдейт, вже наче трохи знайшли). Маски я також ніде не трапила.
Попленталась назад з тим, що знайшла. Віддала, спитала чи можна принести маски і таміфлю завтра, чи треба обов'язково сьогодні - сказали можна. Тільки завдяки тому, що я не знайшла частину потрібного, медсестра покликала лікаря і я її побачила.
Що сказав лікар. Катя у важкому стані, можливо її треба буде підключати до аппарату штучного дихання. Більше мені нічого не сказали. Що з дитиною, я не знаю
Список ліків, які треба хворому, дають на один день. Кожного наступного дня, треба приїзжати з 11 до 13 і отримувати новий - знов на один день. І так кожен день. Скільки вона там пробуде лікарі не знають.
Чому не можна надіслати список електронкою я не знаю.
Взявши речі, я пішла до зупинки маршрутки. Проклинаючи усіма словами нашу міську Адміністрацію, бо йти по цим ковдобинам льоду, з такою незручною вагою - це я вам скажу ще те пекло.Там, на зупинці не було лави і мені хотілось сісти просто на мішок і заплакати. І від стресу, і від того, що хочеться їсти і болить спина, і від думок де взяти грошей, і що буде далі...
Саме в той момент почали приходити смс-звіти, про поповнення рахунку, на Катін телефон. І світ наче розгорнувся, і це вже були не я і Діма зі своїм горем, а багато-багато інших людей, які хотіли допомогти. поки я чекала маршрутку на рахунку з 0 стало 3 тисячі, я подумала, що от, добре, ще три дні буде на що купувати ліки. в метро їх було 5, коли я почала писатий цей пост - 10 000. Зараз 14 128,68
Дякую, вам, люди, що ви є в світі. Я не знаю чи достатньо цього, чи ні, адже ми нічого не знаємо конкретного. На зараз наче достатньо, але кожен день можуть бути різні нові уточнення, про які ми обов'язково будемо писати.
Я обов'язково напишу завтра звіт по всім отриманим коштам.
Ще раз дякую, що не залишаєте Катю у біді, разом - сила.
P.S. в одній з аптек мені намагались втюхати террафлю замість таміфлю, казали, що анаог. Гарний аналог, таміфлю коштує під 1000 грн.Мені хватило залишків розуму, щоб зрозуміти, що в реанімації лікар не буде прописуват террафлю


а вот второй день (вчерашний), на сегодня пока новостей нет даже у родных.
Катя в важкому стані, але є позитивна динаміка. Зав відділення гінекології сказав, що з дитиною все в нормі.
Таміфлю передали 10 таблеток(курс)Велика подяка цій жінці, яку ДІма не знає і я теж не знаю. Від всього серця дякую вам, шановна людино.
Мене зранку ФБ брав у приват штурмом, і я не знаю люди до яких міністрів ви дійшли і що розповіли, але ДІма каже, що там всі забігали.
Ще йому названюе 112 канал, хочуть побачити як виглядає той Таміфлю. Бо з ним в Україні великі проблеми.
Каті вже можна носити їжу, але на завтра вже ролі годувальників розібрані. До неї все одно не пустять, можна лише передати.
Грошей поки достатньо, в світлі того, що таміфлю передали повний курс, то трати трохи знизились.Низкий вам всім уклін люди, за вашу допомогу, таку потрібну і таку швидку.
Write comments