Write comments

Австрія, лижі :)))

Вт янв 25, 2011 17:24:46

Так як писати я не вмію, то буду тільки показувати :)))
цього року вдалось вибратись на лижі в Австрію :)

коли дібрались до готелю по гірським серпантинам у мене вперше за довгий час відібрало дар мовлення :))))
яка ж там краса!!!!
Навколо лише гори :)))
на лижах можна починати спуск просто з готелю :)))
єдиний мінус, що починається він чорною трасою :)))
Изображение

казковий вид з балкону :)
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

а внизу майже кілометр повітря :))))
Изображение

альпійські корівки :)
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

а кожного вечору - в баньку :)
Изображение
BMB

Re: Австрія, лижі :)))

Вт янв 25, 2011 17:29:41

Len4ik писал(а):вибратись на лижі в Австрію :)


Ух ты! Здорово! А в каком месте были?
Len4ik

Вт янв 25, 2011 17:47:49

BMB писал(а):Ух ты! Здорово! А в каком месте были?

Шладмінг :)
BMB

Вт янв 25, 2011 17:53:42

Len4ik писал(а):Шладмінг :)


Очень красиво!
Афоня

Вт янв 25, 2011 19:36:38

Красивые места!!! Класс!
Yasechka

Вт янв 25, 2011 20:50:01

Len4ik
Очень красиво! Каждое фото - супер!

Расскажи, пожалуйста, подробнее о месте и дороге (мне показалось, что Кеша был с вами :))
Впечатлилась фото - жажду информации :)
Сигналкин

Вт янв 25, 2011 23:16:14

Хорошо но мало
давай ешо
armit

Ср янв 26, 2011 00:21:13

А я вот честно скажу - сомневаюсь. А Австрия ли это? А то последняя фотография не Австрийская какая-то выдалась: купальные принадлежности какие-то на дамах ... не, в Астрии не так, там голяком в сауны ходят.

Впрочем, может за год чего изменилось... все, еду в четверг проверить, что к чему. В те же края: зона катания Амадеус, район Altenmarkt'а.


В позапрошлом году в Австрийском Капруне подкатилась Австриячка:

- Скажи, а у вас в Англии (чет она меня за англичанина приняла, видать черепом похож) тоже в сауны голышом ходят?
- Про Англию не скажу, а в Голландии - ага. Как и у вас, в одежде запрещено, из соображений гигиены. А что?
-Да тут вчера группа русских туристов заехала, так мы им сколько не объясняли - отказываются. Ну да б-г с ним, вот только они все подглядывать бегают... :-)


Ленчик - всего лишь шутка. Фотки супер, ты - еще суперее, класс! Черные спуски, лыжики под цвет ботинкам, прикид под цвет спускам... мало места! (ток если позволишь посоветовать - лыжики бы может сантиметров на 5 длиннее, хотя дело конечно индивидуальное..).
Len4ik

Ср янв 26, 2011 00:40:56

armit писал(а):не, в Астрии не так, там голяком в сауны ходят.

з мене вистачило австрійської сім*ї, що чесно ходили туди голяка.....ну дуже неестетично....ніякої радості споглядати таку *красу*
я за природність, але за гарну!
armit писал(а):лыжики бы может сантиметров на 5 длиннее

я такий лижник, що те що в пункті прокату дали -- те і взяла, навіть не сумніваючись :)))
а чорні траси - для мене це справжнім кошмаром було.....страааашно.
Хоча впасти весело (з наступною дискваліфікацією на півтора дні і калюжею крові) я ухитрилась саме на синій трасі, якраз в той момент, як до мене прийшла думка, що я вже хорошо катаюсь :)))
armit

Ср янв 26, 2011 00:51:08

Len4ik писал(а):що чесно ходили туди голяка.....ну дуже неестетично....ніякої радості споглядати таку *красу*


Як то кажуть, "тема конечно интересная", только развивать ее стремно - можно задеть чувства одноклубников. Добавлю только, что хожу в спорт зал почти каждый день, и у нас там сауна, и понятное дело что из этой же гольной серии.
Так я это к тому, что я уже давно привык, гольные и гольные себе, какие ни есть.




.
Len4ik писал(а):я такий лижник, що те що в пункті прокату дали -- те і взяла, навіть не сумніваючись


На самом деле дали очень хороший комплект. Ты, видать, сказала что начинающая, вот они и дали покороче. А выглядишь на профи :-)

В общем, я там на днях буду, всего в 20-ти километрах, передам от тебя привет.
ДВОЙНЯШКИ

Ср янв 26, 2011 10:01:14

Len4ik
Красота. Там и летом должно быть классно. :)
Какие-то страсти про лужу крови рассказываешь:shock:
armit
Ждем фоток, англичанин....
armit

Ср янв 26, 2011 12:04:24

ДВОЙНЯШКИ писал(а):Len4ik

Какие-то страсти про лужу крови рассказываешь
armit
Ждем фоток, англичанин....


Пойти сразу на Австрийские черные - тут или техника отменная, или смелость должна быть, так что респект Ленчику. А лужи крови заработать можно на ровном месте, вот давеча видел в Германии - мужик зашиб жену на парковке лыжами. Просто на парковке, повернулся неловко, и все тут.

Ну лыжи вообще дело стремное по определению, чего уж тут. Бачилы очи що купувалы - так кажется говорят?

Фоток - много не обещаю, у меня такой напряженный марш-бросок трехдневный складывается, получилось присоседиться к группе английских (кстати :-) ) лыжных инструкторов, а потому буду пользовать каждую минуту, чтобы подучиться у них.
Мацони

Ср янв 26, 2011 15:44:22

Ленчик! Фотки супер! Я под Инсбруком был, но только летом. Летом там тоже красотища! :D
Len4ik

Ср янв 26, 2011 17:21:22

armit писал(а):Пойти сразу на Австрийские черные - тут или техника отменная, или смелость должна быть

не маю ні того , ні іншого :)
Просто в той момент вибору не було :)
так як навколо нашого готелю тільки сніг і ніякої цивілізації :)
armit писал(а): А лужи крови заработать можно на ровном месте

саме так :)
майже на рівному місці кілька кувирків разом з лижами і вдалий удар коліном прямо в ніс, пощастило що не в зуби :)
приємно вражена була доброзичливістю австрійців, які не відходили від мене, поки не переконались, що нічого серйозного, а потім допомогли дібратись до підйомника :)
перша бойова травма :) ще кілька днів стрибала як зайчик на одній ніжці (розтягнула ногу), але вперто каталась на лижах :)

Кілька слів про поїздку:
Їздили на рідному кашкайчику, додатково брали вантажний бокс на дах, бо багажника для речей чотирьох лижників було малувато!
Додатково вирішили заїхати в Відень та Будапешт (в Будапешті зустрічали Новий рік!)
загальний кілометраж поїздки- 3700 км
Їздити на авто по Європі - саме задоволення, особливо з навігатором :)
Саме складне в усій подорожі - переїзд Київ-Берегове(біля кордрну з Угорщиною) Стан дорій, я гадаю, коментувати не треба, вічний ремонт Львівської траси, засади даїшників, + сама справжня сніжна завірюха ... заносило на рівній трасі при швидкості до 80 км/год...страааашно!

По витратам(може комусь знадобиться):

бензин - 400 Євро
Проживання з 2х разовим харчуванням (тиждень) - 550 Євро на одну особу (високий сезон + хороший готель!)
аренда спорядження (тиждень) - 150 Євро на особу
Скі-пасс (тижневий) - 200 Євро на особу
+ обіди, сувеніри , проживання в Берегово, Будапешті та Відні


готель бронювали в кінці Серпня і на той момент був дуже обмежений вибір...цього року будемо планувати поїздку ще раніше :)
Мушу признатись, були моменти, коли я в істериці кричала, що це остання моя поїздка на лижі.....а зараз розумію що таки ні, тільки одна з перших
BMB

Ср янв 26, 2011 17:45:32

Len4ik

а зараз розумію що таки ні, тільки одна з перших


Только чтобы больше без разбитых носов и растянутых ног! :) Удачи и удовольствия в новых поездках!
Write comments