Здесь можно говорить об ЭТОМ без цензуры и чистки
Write comments

Пн сен 07, 2009 11:46:47

' - healix работает альт + 39. Также в англ.раскладке появляется при нажатии клавиши слева от энтер с апострофами (но при нажатии появл. один апостроф , если шифт + эта клавиша появл. двойной апостроф) ' " ось так.
himera_neo А ще є така лайка : "хай йому грєць!". На російскій мові перекладаеться мабуть? як "да чтоб он здох". Може хтось знає переклад і краще. :oops:

Добавлено спустя 6 минут 1 секунду:

Torpedo писал(а):’ та Ґи

До м'якої Ги відношусь як і до "КОФЕ" среднего рода в русском языке.
Також переніс слів не по слогам , а як заманється тєж не підтримую.
himera_neo

Пн сен 07, 2009 11:52:04

Учора кум підігнав ще "Малюй червону стрічку до своєї дупі, покидьок!"-з якогось америкосовського фільму))))

А ще я помітив, що розмовляючи українською:
1. мене не впізнають по телефону (повторюю російскою -усе гаразд)
2. лаюся меньше (бракує потрібних слів :smile: :smile: )
3. балакати став меньш без потреби)))))) І це теж радує))))
Filin

Пн сен 07, 2009 13:10:06

Nik писал(а):"хай йому грець!".


Добавлено спустя 1 минуту 50 секунд:

хай вчиться лаятися правильно :)
кочевник по жизни

Пн сен 07, 2009 14:08:30

[quote="himera_neo"][/quote]

Всім привіт! Коротко:
- перше враження від теми (особливо автора теми, після тем голодомору та переписування історії) - я в ШОЦІ :shock: Ефект несподіваності досягнуто.
- друге враження шукати де тут розвід: :smile: (може заміна україномовному В.Януковичу на вибори готується :smile:. Тобто - по стопах месії.:-)))
Якщо це дійсно від серця (чи для самоосвіти), то це рішення - СУПЕР!!!

По темі:
1. Для розвитку національної автентичності та відчуття нашої Єдності – єдина (національна-державна) мова це перший об’єднуючий фактор, вже потім культура, традиції і т.і.
2. Знання мов (а тім паче державної) розширює не тільки світогляд але ще і значно розширює твої можливості (освіта, кар’єра і т.і.).
3. Сподіваюсь, що нашим дітям жити в цій країні (і зворотного шляху вже не має), тому всіляко підтримую спілкування на українській мові (хоча і я і дружина російськомовні – українську навіть у школі не вивчали) в першу чергу у власній родині.
4. Погане знання української мови ще не привід для ії ігнорування (чи паплюження) та виправдання двомовності (на державному рівні). Використання більш зручної (для нашого та старшого поколінь) російської мови принципове (заполітизоване) лише для нас, мої діти до цієї теми байдужі і я впевнений, що їх дітям це питання взагалі буде дивним.
Nik

Пн сен 07, 2009 14:16:08

Filin писал(а):хай вчиться лаятися правильно

Художньо?
himera_neo

Пн сен 07, 2009 14:55:38

кочевник по жизни писал(а):друге враження шукати де тут розвід: (може заміна україномовному В.Януковичу на вибори готується . Тобто - по стопах месії.))

Шукати нічого не треба. Розводити нікого (тим більш форумчан) не збирався. З приводу голодоморів и перепису історії моя думка залишилася без змін і це не робиль мене меньш українцем, ніж тих, хто більш радикален у цих питаннях. По стопах політичних діячив я попустив ходити у 80-х, коли жовтенятком стояв у почесному караулі біля портрету покійного Брежнева, а потім понеслося..... :smile: :smile: :smile:

кочевник по жизни писал(а):По темі:

1. Для розвитку національної автентичності та відчуття нашої Єдності – єдина (національна-державна) мова це перший об’єднуючий фактор, вже потім культура, традиції і т.і.

2. Знання мов (а тім паче державної) розширює не тільки світогляд але ще і значно розширює твої можливості (освіта, кар’єра і т.і.).

3. Сподіваюсь, що нашим дітям жити в цій країні (і зворотного шляху вже не має), тому всіляко підтримую спілкування на українській мові (хоча і я і дружина російськомовні – українську навіть у школі не вивчали) в першу чергу у власній родині.

4. Погане знання української мови ще не привід для ії ігнорування (чи паплюження) та виправдання двомовності (на державному рівні). Використання більш зручної (для нашого та старшого поколінь) російської мови принципове (заполітизоване) лише для нас, мої діти до цієї теми байдужі і я впевнений, що їх дітям це питання взагалі буде дивним.

А ось по цих питаннях моє бачення трішки змінилося))) Що й призвело до часткової зміни мови спілкування та більш уважного погляду на все те, що складає нашу культуру. Бонусів мені це вже ніяких не дасть, а ось мій син мабуть не так важко змінить мову спілкування. А то що тотальну українізацію вже не зупинити зрозуміло кожному.
Eva

Вт сен 08, 2009 14:14:23

сьогодні спитала Діму, а чого himera пише українською, він сказав що є тема на форумі де це пояснюється, знайшла і прочитала всю тему. Дуже рада що цю тему завела людина, яка живе на сході нашої країни.
Я вже роки 3-4 тому перейшла на українську, зрозуміла що хочу щоб мої діти розмовляли рідною мовою. Тоді в нас в родині були суперечки, Діма казав, що ми живемо на півдні України і в нас більшість населення розмовляє російскою. Тоді ми вирішили, що я буду розмовляти з дітьми українською, а Діма російскою. Зараз Данюха плутає трохи мови, але він знає що мамі треба казати українсью папі російскою.
А з приводу матюків, то це надбання саме російскою мови, але в нас теж можна не матюки а лайку:
-Йди ти в сраку
- Щоб ти всрався
– собаці під хвіст.
-то гімно з’їж (це для діток які харчами перебирають, мый дідусь так казав кицькі, яка щось не хотіла їсти).
-А щоб в тебе пір’я в роті поросло…
-А щоби твоя срака по шву розійшлася…
-Дурний як ціп…
-Сто чортів в печінку…
-Іди до бісової матері…
доречі є словник українських матюків, видала його мовознавець Леся Ставицька "Українська мова без табу", хотіла почитати, а не можу знайти де скачати.

Добавлено спустя 4 минуты 14 секунд:

himera_neo
а ще порада, щоб почути українську лайку послухай Леся Подерв’янського, знайдешь для себе багато нових українських слів :)
ДВОЙНЯШКИ

Вт сен 08, 2009 14:22:16

himera_neo

Eva писал(а):а ще порада, щоб почути українську лайку послухай Леся Подерв’янського, знайдешь для себе багато нових українських слів :)

Я бы не сильно ориентировался на этого современного классика украинской литературы, уж сильно много похабщины.
Я рекомендую почитать "Энеиду" Котляревского - вот где очень много витиеватой фольклорной брани без мата.
А красивой речи хорошо поучиться у Бориса Олийныка (бывший нардеп) и Павла Глазового.
himera_neo

Вт сен 08, 2009 14:41:26

Eva
ДВОЙНЯШКИ
Дякую друзі! Мені сьогодні підігнали словник лайок)))) http://censor.net.ua/go/viewTopic--id--198230 та http://io.ua/s18851
Illya

Вт сен 08, 2009 15:44:36

Понравилось вот это-ГРЯЗНАЯ ПРАСТИТУТКА (или ГРЯЗНАЯ ШЛЮХА) - лахудра-Пару раз пользовал незная что означает!

А еще не нашел нашего аналога ублюдка-ВЫБЛЯДОК! Хлеское выражение :mad:
Танчик

Вт сен 08, 2009 15:58:11

Illya
поаккуратнее, плз 8), форум читают дети.
Filin

Вт сен 08, 2009 19:02:53

ДВОЙНЯШКИ писал(а):Я рекомендую почитать "Энеиду" Котляревского

оооооооо, це просто цікаво почитати і без того щоб лайки запам'ятовувати... то просто шедевр
кочевник по жизни

Чт сен 10, 2009 15:23:31

Для Хімери, особливості мови з мого регіону:

Дзвінок Путіну
Дзвінок. Путін знімає слухавку.
- Гальо, пане президенте, ту Місько зі Стрия! Телефоную, жеби вам вповісти, же ми ту вам офіційно війну декляруємо.
- Хорошо, Миша. Это важная новость. А большая у Вас армия?
- Ну, зараз… (рахує) Я, Влодко, сусід Стефко і всі, шо ту в преферанс грали. То нас разом вісім.
- Должен признаться, Миша, что у меня в Армии 100 тысяч человек, которые только ждут моего приказа.
- Холєра ясна, я зара вам віддзвоню.

(за якийсь час)…
- Гальо, прошу пана президента, стан війни не скасовано! До нас
приєдналося ше штири хлопаки з сусідньої кнайпи.
- Должен сказать тебе, Миша, что после последнего нашего разговора я увеличил армию до 200 тысяч человек!
- Най го холєра вхопе! Я ще зателефоную.
(за якийсь час)
- Слава Йсу, пане Путін! Я сі тєжко вибачєю, але мусимо ся вицофати з тої войни.
- Неужели? Очень жаль. А почему это вы вдруг передумали?
- Ну, ми ту посиділи за пару гальбами пива, так си між собов порадили,
і вздріли, же аж ніяк не зможемо нагодувати 200 тисяч плєнних. :smile:
igor'OK

Чт сен 10, 2009 15:35:34

кочевник по жизни писал(а):Дзвінок Путіну
Дзвінок. Путін знімає слухавку.
- Гальо, пане президенте, ту Місько зі Стрия! Телефоную, жеби вам вповісти, же ми ту вам офіційно війну декляруємо.
- Хорошо, Миша. Это важная новость. А большая у Вас армия?
- Ну, зараз… (рахує) Я, Влодко, сусід Стефко і всі, шо ту в преферанс грали. То нас разом вісім.
- Должен признаться, Миша, что у меня в Армии 100 тысяч человек, которые только ждут моего приказа.
- Холєра ясна, я зара вам віддзвоню.

(за якийсь час)…
- Гальо, прошу пана президента, стан війни не скасовано! До нас
приєдналося ше штири хлопаки з сусідньої кнайпи.
- Должен сказать тебе, Миша, что после последнего нашего разговора я увеличил армию до 200 тысяч человек!
- Най го холєра вхопе! Я ще зателефоную.
(за якийсь час)
- Слава Йсу, пане Путін! Я сі тєжко вибачєю, але мусимо ся вицофати з тої войни.
- Неужели? Очень жаль. А почему это вы вдруг передумали?
- Ну, ми ту посиділи за пару гальбами пива, так си між собов порадили,
і вздріли, же аж ніяк не зможемо нагодувати 200 тисяч плєнних. Smile


lol :smile:
himera_neo

Чт сен 10, 2009 15:50:01

кочевник по жизни писал(а):Дзвінок Путіну

Дзвінок. Путін знімає слухавку.

- Гальо, пане президенте, ту Місько зі Стрия! Телефоную, жеби вам вповісти, же ми ту вам офіційно війну декляруємо.

- Хорошо, Миша. Это важная новость. А большая у Вас армия?

- Ну, зараз… (рахує) Я, Влодко, сусід Стефко і всі, шо ту в преферанс грали. То нас разом вісім.

- Должен признаться, Миша, что у меня в Армии 100 тысяч человек, которые только ждут моего приказа.

- Холєра ясна, я зара вам віддзвоню.



(за якийсь час)…

- Гальо, прошу пана президента, стан війни не скасовано! До нас

приєдналося ше штири хлопаки з сусідньої кнайпи.

- Должен сказать тебе, Миша, что после последнего нашего разговора я увеличил армию до 200 тысяч человек!

- Най го холєра вхопе! Я ще зателефоную.

(за якийсь час)

- Слава Йсу, пане Путін! Я сі тєжко вибачєю, але мусимо ся вицофати з тої войни.

- Неужели? Очень жаль. А почему это вы вдруг передумали?

- Ну, ми ту посиділи за пару гальбами пива, так си між собов порадили,

і вздріли, же аж ніяк не зможемо нагодувати 200 тисяч плєнних.

Відверто кажучи, якщо брати мову Шевченко, Лесі Українки та інших класиків, то наведений приклад мови просто ЖАХ)))))) Це суржик Поліський-угорсько-український мені так здається.

кочевник по жизни писал(а):Слава Йсу, пане Путін! Я сі тєжко вибачєю, але мусимо ся вицофати з тої войни.


Я не хочу, щоб мій син розмовляв на такої мові)))))
Write comments