Здесь можно говорить об ЭТОМ без цензуры и чистки
Write comments

Re: І оце - Україна?!! Сумно і соромно.

Сб авг 24, 2013 12:21:34

Чомусь не можу зробить нову тему, мабуть "NAKAZAN" ТИПА :smile: Тому пишу тут.

Хочу поздоровити всіх з головним святом нашоЇ країни - ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ !!!!
Слава Україні !!!
Героям Слава !!!
Shadow

Re: І оце - Україна?!! Сумно і соромно.

Сб авг 24, 2013 12:37:20

mutexx писал(а):читати пост вище мені набагато більш сумно та соромно ніж споглядати на фото на початку цієї теми

mutexx,
цілком з тобою згоден - це дійсно сумно і дійсно соромно. Але особисто мені ще більше сумно і соромно від того, що за всі роки своєї незалежності у відношенні становлення державності Україна не зробила жодного шагу вперед, але зробила багато назад...
Я маю на увазі не прикордонні стовпи і зовнішні ознаки, а єднання суспільсьва, без якого ми так і залишимось тим самим штучним утворенням...
levsha

Re: І оце - Україна?!! Сумно і соромно.

Вт авг 27, 2013 09:52:52

Shadow писал(а):Украина в ее нынешних границах не единая страна, а искусственное территориальное образование... Это было не так явно выражено до президентских выборов 2004, но после них стало просто очевидным... Львов, Донецк, Крым, Киев... "В одну телегу впрячь не можно коня и трепетную лань"...

Таке можна сказати не тільки про Україну. Он Німетчина всю історю це окремі землі були, і зараз досить помітний поділ на індустріальну і аграрну частини. В Грузії половина -дзе і половина -ілі. І т.д. і т.п.
ДВОЙНЯШКИ

Re: І оце - Україна?!! Сумно і соромно.

Вт авг 27, 2013 11:02:32

"Держава розколота на бюрократів і населення" (Георгій Касьянов) насамперед.
http://www.istpravda.com.ua/articles/2013/08/24/135086/
Непогана стаття. Вперше читаю (але постійно кажу про це) - "...деідеологізація суспільства обернулася повальним цинізмом влади і самого суспільства, взаємним відчуженням і фрагментацією суспільних груп, соціальною поляризацією еліт і більшості громадян, і тотальною недовірою до влади і державних інститутів"
Valiko

Re: І оце - Україна?!! Сумно і соромно.

Вт авг 27, 2013 13:03:41

ДВОЙНЯШКИ писал(а):"Держава розколота на бюрократів і населення" (Георгій Касьянов) насамперед.
http://www.istpravda.com.ua/articles/2013/08/24/135086/
Непогана стаття. Вперше читаю (але постійно кажу про це) - "...деідеологізація суспільства обернулася повальним цинізмом влади і самого суспільства, взаємним відчуженням і фрагментацією суспільних груп, соціальною поляризацією еліт і більшості громадян, і тотальною недовірою до влади і державних інститутів"


Так, вірно.
А попереду нас чекає дещо, навіть цікавіше, ніж протистояння Шахтёра й Динамо.

"Олігархія і бюрократія досягли вищої точки влади - а, значить, далі можна очікувати або горизонтального (регіонального) розвитку схеми влади, сформованої на національному рівні, або чергової масштабної кризи. Цю кризу викличе, з одного боку, поляризація інтересів і конфлікти всередині фінансово-промислових груп і між ними, а з іншого - поступове визрівання структур громадянського суспільства, до яких зазначені групи змушені будуть апелювати."

Коротше - шакали скоро почнуть гризти одне одного. (Навіть зараз це вже проглядається).

Сумно, що друга частина прогнозу "поступове визрівання структур громадянського суспільства" якщо й відбудеться, то дуже-дуже не скоро. Хуторянська "моя хата скраю" нашого народу дуже вже глибоко зарилась у генах. Тому нові шакали знову спробують розіграти або національно-мовну, або гречано-круп`яну карту, а несформоване населення, яке ніяк не стане единою нацією, знову вступить у ту ж саму кучу.
ДВОЙНЯШКИ

Re: І оце - Україна?!! Сумно і соромно.

Ср авг 28, 2013 11:00:52

Глава СБУ не гнушается носить на себе герб России
http://censor.net.ua/photo_news/251365/ ... ossii_foto

Изображение
snap

Re: І оце - Україна?!! Сумно і соромно.

Ср авг 28, 2013 11:12:22

Это наверное синдром Леонида Ильича,по-больше побрякуше разных,шоб блистело и с далека казалось,шо стока наград,ОЛЕНЬ!На лоб еще себе прилепил,а на мундир значок "юный стрелок","почетный донор" или "200 лет горду Сызрань".
Kostya

Re: І оце - Україна?!! Сумно і соромно.

Ср авг 28, 2013 13:37:25

Valiko писал(а):И кто же мы тогда?

Знаєш, я це питання останнім часом все частіше й частіше собі задаю... Нажаль, висновки невтішні, бо як не дуже приємні, а то й зовсім образливі епітети на думку йдуть... Свіженький приклад - відпочинок у Міжводному. На пляжі купа дітей, літніх, вагітних тощо, а народ через одного палить просто неба, навіть не підводячись із своєї ганчірки, навіть на власних дітей (в тому числі й тих, що ще у візочках лежать), потім спокійно так кидає недопалки у пісок, прикопуючи... Зробив одному зауваження, так він мені о 9-00 ранку, після 3-х по 0,5 пива відповів, що ж йому тепер і кавуна їсти на пляжі неможна?! Кажу: вибачте, тепер, власне, бачу, що особисто Вам можна і їсти, і палити, ї горілку пити, так саме, як і колотися, або кокаїн нюхати... Отаке...
Так що, сумно якось від того, що в нас націю за якихось 75 років радянського часу спідкало це: "...деідеологізація суспільства обернулася повальним цинізмом влади і самого суспільства, взаємним відчуженням і фрагментацією суспільних груп, соціальною поляризацією еліт і більшості громадян, і тотальною недовірою до влади і державних інститутів". А тепер, як в анекдоті про англійський газон... Тільки ось сумніви в мене є щодо того, а чи не продовжити його вирощувати поза межами Неньки?.. Може це від того, що десь у глибині душі розумію, що мені ним не ходити, а от дітям... Хто зна? У тому ж Міжводному дитина захотіла пройтися під вітрилами на справжнісінькій морській яхті. Серед трьох, що були в наявності в бухті ми не обрали а ні Doctor, а ні Odessey... Обрали "Волю", бо вона єдина була із українським прапором та україномовним вусатим капітаном - справжнім добренним козаком Валентином, який просто сяяв добротою та чимось нашим "справжнім". Може таки є надія?.. :wink:
Valiko

Re: І оце - Україна?!! Сумно і соромно.

Ср авг 28, 2013 15:00:05

Kostya писал(а):Знаєш, я це питання останнім часом все частіше й частіше собі задаю... Нажаль, висновки невтішні, бо як не дуже приємні, а то й зовсім образливі епітети на думку йдуть...

+100%

Kostya писал(а):А тепер, як в анекдоті про англійський газон... Тільки ось сумніви в мене є щодо того, а чи не продовжити його вирощувати поза межами Неньки?.. Може це від того, що десь у глибині душі розумію, що мені ним не ходити, а от дітям...


У мене раніше була дуже велика надія на дітей, на молодь. Вважав - їх не навчила ходити строєм стара система, за ними майбутнє...
Але після того, як їх зрадили вожді Майдану, бачу в них лише апатію та зневіру у те, що в цій країні щось може змінитись на краще. А хто ж тоді щось зробить?

Kostya писал(а):Хто зна? У тому ж Міжводному дитина захотіла пройтися під вітрилами на справжнісінькій морській яхті. Серед трьох, що були в наявності в бухті ми не обрали а ні Doctor, а ні Odessey... Обрали "Волю", бо вона єдина була із українським прапором та україномовним вусатим капітаном - справжнім добренним козаком Валентином, який просто сяяв добротою та чимось нашим "справжнім". Може таки є надія?.. :wink:

Що ж ти хочеш? Коли глава СБУ носить на грудях побрякушку з орлом-мутантом, а на батьківщині Президента дозволяют собі публічно вставляти прапор держави в анус, то що казати про торговців-яхтсменнів...
Добре, що хоч один козак знайшовся :)
Kostya

Re: І оце - Україна?!! Сумно і соромно.

Ср авг 28, 2013 15:09:01

Valiko писал(а):а на батьківщині Президента дозволяют собі публічно вставляти прапор держави в анус

Не зовсім погоджуюсь із місцем, куди було встромлено прапор (як лікар :wink: ), але тим не менше... Якщо за намальовану червону цятку на карикатурі (не на фото), схожій на прохвесорську пику, людині дали рік, то як трактувати цей випадок??? Поважне ставлення до Державного Прапору? Як би там не було, це є найвища міра цинізму та зневаги не лише до жовто-блакитного прапору, а й до кожного громадянина країни. Є речі, які мають бути табу на морально-етичному рівні. Саме тому я ніколи на малюю обличчя прапорами на футбольні матчі, хоть як би я не хотів підтримати збірну та показати, з якого я табору. А тут таке... :oops:
Valiko

Re: І оце - Україна?!! Сумно і соромно.

Ср авг 28, 2013 15:26:36

Kostya писал(а):Є речі, які мають бути табу на морально-етичному рівні.

То так.
Чим далі я живу, тим більше усвідомлюю, що розвиток нашої цивілізації йде лише за технічно-науковим напрямком. Тут вражаючий прогрес.
Морально-етичний же розвиток суспільства практично залишився на печерному рівні. Приорітети вбачаються лише у боротьбі за місце біля багаття або за кращий шматок мамонтятини. Все інше - другорядне...
Але це вже інша тема.
Torero

Re: І оце - Україна?!! Сумно і соромно.

Ср авг 28, 2013 23:05:40

1) Если бы я совершил подвиг и президент России или США наградил меня наградой, я бы носил эту награду с гордостью. А на все выпадки про отсутствие патриотизма отвечал бы - "Завидуйте молча".

2) А доказать что ты крутой патриот ? Слабо сделать себе сделать себе тату державного герба? А флаг в анус вставить? И кто тут еще бОльший патриот?


Я это к тому, что некоторые высказывания в этой ветке слишком категоричны, и на все вещи можно смотреть под разными углами зрения.
Valiko

Re: І оце - Україна?!! Сумно і соромно.

Чт авг 29, 2013 07:46:39

Torero писал(а):1) Если бы я совершил подвиг и президент России или США наградил меня наградой, я бы носил эту награду с гордостью. А на все выпадки про отсутствие патриотизма отвечал бы - "Завидуйте молча".

Понятно. :)
Товарищ совершил подвиг, закончивши какой-то военный вуз в России. Наверное закончил с трудом, раз приравнивает к подвигу и ношению наравне с орденскими планками.

Ромбик - это не медаль и не орден, это всего-навсего эмалированная копия диплома об окончании вуза (колледжа). Одевается обычно на танцы в сельском клубе, чтобы поразить местных доярок. Вместе со значком "200 лет города Сызрань", как удачно заметил здесь коллега snap :D

Torero писал(а):2) А доказать что ты крутой патриот ? Слабо сделать себе сделать себе тату державного герба? А флаг в анус вставить? И кто тут еще бОльший патриот?

Я думаю, что оба идиоты.
Есть элементарные вещи, объяснять их надо, что ли?

Torero писал(а):на все вещи можно смотреть под разными углами зрения.

Не знаю, возможно с востока это смотрится не так, как из Полтавы, может под другим углом наклона, может быть у вас такое повсеместно и потому привычно, но я не вижу ни остроумия, ни глыбин интеллекта в том плакате из топика, а только одно пренебрежение и оскорбление страны, где я живу (не люблю высокопарных фраз, но как это объяснить по другому?)

Может мы живём в разных странах, поэтому оно Вас и не трогает, если Вы пытаетесь оправдать эту гадость какими то углами зрения? :(
snap

Re: І оце - Україна?!! Сумно і соромно.

Чт авг 29, 2013 08:01:16

Может мы живём в разных странах, поэтому оно Вас и не трогает, если Вы пытаетесь оправдать эту гадость какими то углами зрения?
=D> =D>
Мацони

Re: І оце - Україна?!! Сумно і соромно.

Чт авг 29, 2013 08:02:44

Torero
Valiko

Я вас немного примирю: ромбик на белом фоне - это значек об окончании военной академии и согласно правил ношения военной формы одежды он обязан его носить. Точно с таким же успехом он мог закончить военную академию Вест-Пойнт в США и был бы обязан носить знак о ее окончании. Ничего такого тут нет и к патриотизму не имеет никакого отношения. А вот ставить на одни весы тату с госсимволами и флаг в жопе я бы не стал, это посоветовал бы сделать ярым фанатам Яныка, когда он приедет на свою историческую родину.
Write comments