Write comments

Re: ЦЗ и дверь багажника

Пн дек 17, 2012 13:11:54

Всем спасибо,разобрался.
Причина оказывается не в ЦЗ а в "тормозе"-товарище который не смог нормально дернуть багажник (за что получил педаля) :)
Я открыл окно и через него вкл блокировку на центральной консоли,все работает.
bykovdima

Re: ЦЗ и дверь багажника

Пн дек 17, 2012 13:32:12

port писал(а):который не смог нормально дернуть багажник

т.е. ???
как это получается? 5-ая дверь не блокировалась, но он не мог дернуть ????
точнее наоборот, она блокировалась, но он не мог дернуть, поэтому все считали что она не блокировалась, т.е. открывалась ???

алгоритм автозакрытия ЦЗ\открытия ЦЗ. при начале движения блокируются все двери включая багажник. при открывании водительской двери разблокируются все, при открывании пассажирской двери, только та дверь, которая открылась
levsha

Re: ЦЗ и дверь багажника

Пн дек 17, 2012 13:41:21

Torpedo писал(а):levsha, то б то, якщо виходиш з машини, що б щось покласти у багажник, то попередньо треба виконати якісь маніпуляції щоб розблокувати двері багажника?

Так
Torpedo писал(а):Та ну...

А я вважаю що це краще, ніж коли ти виходиш з машини з якогось приводу і всі двері зразу відмикаються. Особливо з урахуванням того, що зазвичай я їзжу сам
Torpedo

Re: ЦЗ и дверь багажника

Пн дек 17, 2012 13:59:02

levsha писал(а):виходиш з машини з якогось приводу і всі двері зразу відмикаються

Ну то й що станеться? Збираєшся відходити від машини - замкни машину.
levsha

Re: ЦЗ и дверь багажника

Пн дек 17, 2012 14:05:01

Torpedo
Стандартний розвод: виманюють тебе якимось чином з машини зразу як тільки почав їхати (наприклад банально прив’язують концервну банку ззаду), і як тільки ти виходиш крадуть речі із заднього сидіння.
Чи міліція зупиняє і внаглу починає оглядати салон машини зі всіх боків (сам таке бачив, був пасажиром)
Torpedo

Re: ЦЗ и дверь багажника

Пн дек 17, 2012 14:30:21

levsha писал(а):крадуть речі із заднього сидіння

Для речей є багажне відділення. Просто треба себе привчити до порядку.
levsha писал(а):Чи міліція зупиняє і внаглу починає оглядати салон машини зі всіх боків

Ну це вже зовсім смішно, спочатку треба представитися, пред'явити посвідчення та виразно назвати причину зупинки.
Write comments