Write comments

Коробка автомат на 1,6!? Чи варто?

Чт янв 12, 2012 09:16:22

Хотів поділитися своїм планом встановити автоматичну трансмісію замість механіки на 1,6, рестайл, 2011. Раніше це питання не досліджував. Можливо хтось це питання вже пережив і може висловити свою точку зору щодо доцільності з ТЕХНІЧНОЇ точки зору? Які недоліки? Переваги? Буду всім вдячний за поради.
ДВОЙНЯШКИ

Re: Коробка автомат на 1,6!? Чи варто?

Чт янв 12, 2012 09:32:24

Тяжело что-то сказать. Прецедентов не было. Может в России?
Torpedo

Re: Коробка автомат на 1,6!? Чи варто?

Чт янв 12, 2012 09:36:55

Aniper писал(а):щодо доцільності з ТЕХНІЧНОЇ точки зору?

Ти серйозно думаєш що виробник, випускаючи рестайл 2011, щось не врахував?
Kostya

Re: Коробка автомат на 1,6!? Чи варто?

Чт янв 12, 2012 09:37:39

Aniper
А можешь причинами поделиться? #-o
himera_neo

Re: Коробка автомат на 1,6!? Чи варто?

Чт янв 12, 2012 09:37:56

Aniper писал(а):Хотів поділитися своїм планом встановити автоматичну трансмісію замість механіки на 1,6, рестайл, 2011.

мені чомусь кажеться, що продаж авто з механікою і придбання з автоматом буде дешевше і менш геморойне ніж танці з бубном.
Aniper

Re: Коробка автомат на 1,6!? Чи варто?

Чт янв 12, 2012 09:54:00

Kostya писал(а):Aniper
А можешь причинами поделиться? #-o


Можу. Причина в тому, що постійне клацання (голосне і виразне) при включенні першої та другої передач, та загальний шум механіки мені щось не дуже приємний. Це - основна причина. Якщо технічно й, відповідно, по фінансах нескладно поміняти на автомат я б це зробив. У мене в Ланосі 1,5 такого клацання не було, Фольксваген Каравелла, на якому теж катаюся, не видає таких звуків крім характерних дизелю.

Дякую.
Aniper

Re: Коробка автомат на 1,6!? Чи варто?

Чт янв 12, 2012 09:56:35

Torpedo писал(а):
Aniper писал(а):щодо доцільності з ТЕХНІЧНОЇ точки зору?

Ти серйозно думаєш що виробник, випускаючи рестайл 2011, щось не врахував?


Не врахував:) - Постійне відчуття дифіциту 6 передачі, клацання при переключенні на 1 та 2 швидкості і загальна шумність коробки (не критично, але є).
Це- моя особиста точка зору.
himera_neo

Re: Коробка автомат на 1,6!? Чи варто?

Чт янв 12, 2012 09:58:52

Aniper писал(а): Якщо технічно й, відповідно, по фінансах нескладно поміняти на автомат я б це зробив.

якщо так би було, то усіб купували дешевші авто з МКП і за 1000 уо встановлювали у себе в гаражі автомати, попередньо скачавши мануал на нашому форумі)))))))))))))
himera_neo

Re: Коробка автомат на 1,6!? Чи варто?

Чт янв 12, 2012 10:00:34

Aniper писал(а):Не врахував:)

виробник скоріш не врахував, що хтось купив авто умовно за 20 000 буде хотіти відчуттів як за 25 000)))))
Aniper

Re: Коробка автомат на 1,6!? Чи варто?

Чт янв 12, 2012 10:01:35

himera_neo писал(а):
Aniper писал(а): Якщо технічно й, відповідно, по фінансах нескладно поміняти на автомат я б це зробив.

якщо так би було, то усіб купували дешевші авто з МКП і за 1000 уо встановлювали у себе в гаражі автомати, попередньо скачавши мануал на нашому форумі)))))))))))))


Не можу сперечатися...Однак, хотілося б детальніше дізнатися про перспективу, якщо вона реальна.
AnD345

Re: Коробка автомат на 1,6!? Чи варто?

Чт янв 12, 2012 10:08:29

Продай.
И купи новый 1.6 с вариатором.
himera_neo

Re: Коробка автомат на 1,6!? Чи варто?

Чт янв 12, 2012 10:22:09

Aniper писал(а):Однак, хотілося б детальніше дізнатися про перспективу, якщо вона реальна.

А перспектива дуже проста - дізнатися у диллера або у нашого шановного Олексія зі Львова скільки коштуватиме саме коробка автомат, центральна консоль, табло(воно відрізняється), набір педалей і приводів.....Повір - мало не покажеться. Двигун і коробка у авто самі коштовні речі.
Ну а якщо грошей ну дуже забагато, то тоді вже одразу й повний привід робити - чому мілочитися)))))))))))))))))))
Captain Morgan

Re: Коробка автомат на 1,6!? Чи варто?

Чт янв 12, 2012 10:41:48

тут уж как говорится - "поздно пить боржоми!"
думать и решать надо было до покупки, а сейчас переделывать авто себе дороже будет.
согласен с советом гуру - продать и купить новый будет самым правильным решением. попандос в разнице цены будет (наверное) тем же самым, что и расходы по переделке. но там результат будет точно хороший, а вот с переделкой будут вопросы.
Aniper

Re: Коробка автомат на 1,6!? Чи варто?

Чт янв 12, 2012 10:42:29

himera_neo писал(а):
Aniper писал(а):Однак, хотілося б детальніше дізнатися про перспективу, якщо вона реальна.

А перспектива дуже проста - дізнатися у диллера або у нашого шановного Олексія зі Львова скільки коштуватиме саме коробка автомат, центральна консоль, табло(воно відрізняється), набір педалей і приводів.....Повір - мало не покажеться. Двигун і коробка у авто самі коштовні речі.
Ну а якщо грошей ну дуже забагато, то тоді вже одразу й повний привід робити - чому мілочитися)))))))))))))))))))



:) а там і до авторського тюнінгу недалеко!:) Я вже звернувся до дилера, побачимо чим вони мене "налякають"!
Нина

Re: Коробка автомат на 1,6!? Чи варто?

Чт янв 12, 2012 11:01:11

Извините, что встреваю в "мужские" разговоры, но, ценного в любом автомобиле, всего-то, двигатель и коробка, и ПО СОБСТВЕННОЙ ВОЛЕ портить! еще и в новой (!) машине......Не понимаю. А натура человека, который сам зарабатывает деньги и здравый смысл полностью поддерживает ребят, написавших, "продай эту и купи с вариатором".
Write comments