Write comments

Re: Про зеркала?

Чт мар 07, 2013 14:36:57

Check писал(а):У многих марок пуск двигателя с кнопки производится при выжатом тормозе. Может без выжатого - просто зажигание? Так догадки... :)

Саме так. Тільки що знайомий розповідав як реалізовано в juke. Ящо не натискаючи на гальма натиснути один раз на кнопку start/stop, то буде режим acc (включена магнітола), ще раз - on (склопідйомники, фари і т.п.), ще раз - все вимкнеться. І тепер спробуйте мене переконати що це зручно.
Torpedo

Re: Про зеркала?

Чт мар 07, 2013 14:49:28

Shadow писал(а):автопроизводители отказались от дыры в переднем бампере, в которую можно было засунуть ручку пускача в случае севшей АКБ...

Просто продавцы АКБ и проводов для прикуривания забашляли автопроизводителям больше, чем продавцы "кривых стартёров"... :D
Check писал(а):без выжатого - просто зажигание? Так догадки...

Нет, не догадки, я специально позвонил и спросил, подтвердили.
Torpedo

Re: Про зеркала?

Чт мар 07, 2013 14:55:01

levsha писал(а): І тепер спробуйте мене переконати що це зручно.

При умові,що ключ або мітка лежить в кармані і нічого не треба нікуди вставляти, то зручно.
levsha

Re: Про зеркала?

Чт мар 07, 2013 15:02:18

Torpedo писал(а):При умові,що ключ або мітка лежить в кармані і нічого не треба нікуди вставляти, то зручно.

Як на мене то крутилка на місті ключа, в якої є чіткі положення off, acc, on, start, без цих перебирань по кругу, явно зручніша і зрозуміліша. І працює теж при умові ключа чи мітки в кишені
Torpedo

Re: Про зеркала?

Чт мар 07, 2013 15:18:27

levsha писал(а): крутилка на місті ключа, в якої є чіткі положення

Те, що зрозуміліша - згоден, а зручніша - це вже на рівні звичок.
До речі, мова йшла про зручно... :D
Shadow

Re: Про зеркала?

Чт мар 07, 2013 15:25:50

levsha писал(а):Як на мене то це зводить нанівець всі зручності системи безключового доступу: якщо треба щось із кишені витягувати і вставляти, то я вже й звичайник ключ можу дістати з кишені.


Ну мені це рішення теж не подобається, але це відповідь Рено на питання "Як?".

levsha писал(а):Тільки що знайомий розповідав як реалізовано в juke. Ящо не натискаючи на гальма натиснути один раз на кнопку start/stop, то буде режим acc (включена магнітола), ще раз - on (склопідйомники, фари і т.п.), ще раз - все вимкнеться. І тепер спробуйте мене переконати що це зручно.


Особисто мені це зручніше ніж ключі та крутилки особливо враховуючи те, що у 99% випадків вам треба завести автівку, а не просто ввімкнути запалення.
levsha

Re: Про зеркала?

Чт мар 07, 2013 15:31:23

В принципі так, зручність це частково звичка. Але тільки частково. Є окрема наука інженерна психологія, є рекомендації по проектуванню інтерфейсів.
Наприклад, якщо кому цікаво рекомендую почитати "Психбольница в руках пациентов" Алана Купера і "Интерфейс: новые направления в проектировании компьютерных систем" Джефа Раскіна.
Перша більше агітаційна, з великою кілкістю прикладів невдалих і вдалих інтерейсів (причому в основному із повсякденного життя, а не з комп’ютерних програм), друга з більш практична, з порадами, мтеодиками вимірювання зручності інтерфейсу і т.п. Доречі, Джеф Раскін стояв біля джерел створення Mac OS
levsha

Re: Про зеркала?

Чт мар 07, 2013 15:34:22

Shadow писал(а):
levsha писал(а):Тільки що знайомий розповідав як реалізовано в juke. Ящо не натискаючи на гальма натиснути один раз на кнопку start/stop, то буде режим acc (включена магнітола), ще раз - on (склопідйомники, фари і т.п.), ще раз - все вимкнеться. І тепер спробуйте мене переконати що це зручно.


Особисто мені це зручніше ніж ключі та крутилки особливо враховуючи те, що у 99% випадків вам треба завести автівку, а не просто ввімкнути запалення.

Приїхав я додому, вимкнув запалення, повертаю голову і бачу що вікно трохи спущене. Тепер мені треба або повернути крутилку в On, закрити вікно, перевести в Off, або однією рукою тримати себе за праву ногу, яка автоматично намагається натиснути на гальма, після цього двічі натиснути на кнопку start, контролюючи візуально що справді натиснув і натиснув двічі, закрити вікно, натиснути ще раз Start. Сумнівна якась зручність
Torpedo

Re: Про зеркала?

Чт мар 07, 2013 15:47:03

Shadow писал(а): у 99% випадків вам треба завести автівку, а не просто ввімкнути запалення.

До речі, один цікавий момент. Зараз як: ввімкнув запалення, трохи почекав поки всі системи запустилися та відтестувалися, завівся. А у випадку з кнопкою "Старт-Стоп": натиснув важіль гальма, завівся. Коли всі системи встигають запуститися та відтестуватися?
Torpedo

Re: Про зеркала?

Чт мар 07, 2013 15:50:12

levsha писал(а):вимкнув запалення, повертаю голову і бачу що вікно трохи спущене

Не треба було економити на тому пристрої, що доводить скло вікон... :D
levsha

Re: Про зеркала?

Чт мар 07, 2013 15:53:05

Точно! І на пристрої складання дзеркал! :D
Torpedo

Re: Про зеркала?

Чт мар 07, 2013 16:01:16

levsha писал(а): І на пристрої складання дзеркал!

Щось snap притих... :D
snap

Re: Про зеркала?

Чт мар 07, 2013 16:11:27

levsha писал(а):
В принципі так, зручність це частково звичка. Але тільки частково. Є окрема наука інженерна психологія
Коля,ну ты тяжелый человек :wink: ,если ты так будешь относиться ко всему в жизни,через призму философии и психологии,то ...,даже не знаю!А может надо проще и не усугублять себя типа"а вдруг я окно не закрыл" или еще как-нибудь!Я,напрмиер,никогда этого не забываю ни батарейки менять ни окна не закрыать!
snap

Re: Про зеркала?

Чт мар 07, 2013 16:13:15

Torpedo писал(а):
levsha писал(а): І на пристрої складання дзеркал!

Щось snap притих... :D

Та вы же опять меня шапками закидывете,если я что-то говрю,что с вашим мнением не совпадает!А ведь плюрализм мнений :D
levsha

Re: Про зеркала?

Чт мар 07, 2013 16:16:13

Я не забуваю закривати вікна. Але часто перевіряю чи воні закриті вже після того, як заглушив двигун
Write comments