Новички скажите пару слов о себе …
Write comments

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Вс янв 12, 2014 19:03:26

Welcome!!!
Вітаю!!!
альтист Данилов писал(а):Nik :alc: сподіваюсь, що впізнаю тебе. У мене на дзеркалі стрічка, ти розумієш яка. :xmas:

Та вже ж мабуть не георгієвський "кавалер" а-ля колесніченко (я так думаю [-X :) )

А знак Рено при невеликій фантазії може нагадати оте місце, в напрямку якого повинно активно переміщатись усе нинішнє ПР-овське кодло.
Владимир+2

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Вс янв 12, 2014 20:37:26

Valiko писал(а):А знак Рено при невеликій фантазії може нагадати оте місце, в напрямку якого повинно активно переміщатись усе нинішнє ПР-овське кодло.

Какая-то фантазия у вас нездоровая, вы Фрейда не читали?
А французские дизайнеры, когда разрабатывали логотип, про "оте місце" наверное не думали...
альтист Данилов

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Вс янв 12, 2014 23:19:35

Изображение
Сьогодні роздивлявся нутрощі під капотом, виявив не під,єднаний роз,єм. ГУРУ, будь ласка, заспокойте мене. Що мені не підключили? Температуру ззовні показує.
IMAG0547.jpg

Між ємблемою NISSAN і радиатором.
альтист Данилов

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Вс янв 12, 2014 23:49:25

Владимир+2 писал(а):И что они в нем видят??? Заинтриговал! :D

Даже неудобно произнести, "я краснею, я бледнею......."
Valiko

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Пн янв 13, 2014 07:53:10

Владимир+2 писал(а):
Valiko писал(а):А знак Рено при невеликій фантазії може нагадати оте місце, в напрямку якого повинно активно переміщатись усе нинішнє ПР-овське кодло.

Какая-то фантазия у вас нездоровая, вы Фрейда не читали?

Дійсно з Фрейдом не поспориш, але я взагалі-то мав на увазі трохи інше місце, до якого Фрейд практично не мав відношення. :D
Але Ваші фантазії мені теж подобаються, Ваш варіант навіть більш радикальний, ніж мій. :)

Головне, друже, що я не почув від Вас заперечень і відповідно ми не розходимось в основному - в будь-яке з цих, нами запропонованих місць, повинно яка мога швидше йти все ригівське кодло.

Я не бажаю більше обговорювати цю тему тут, для відносин (за Фрейдом) з нашою нинішньою владою є відповідні гілки в конференції.
Не будемо заважати нашому товаришу ділитись тут враженнями від гарного придбання.
Владимир+2

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Пн янв 13, 2014 10:12:20

Valiko писал(а):Не будемо заважати нашому товаришу ділитись тут враженнями від гарного придбання.

Полностью согласен, для этого и предназначен наш клуб :D
Eskulap

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Пн янв 13, 2014 10:21:41

альтист Данилов писал(а):Изображение
Сьогодні роздивлявся нутрощі під капотом, виявив не під,єднаний роз,єм. ГУРУ, будь ласка, заспокойте мене. Що мені не підключили? Температуру ззовні показує.
Вложение IMAG0547.jpg больше недоступно.

Між ємблемою NISSAN і радиатором.

Я к ней подключил себе дополнительную бибикалку от Тойоты, так как в стоке стоит только одна.
Вложения
image.jpg
альтист Данилов

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Пн янв 13, 2014 14:19:41

EskulapДякую,камінь з душі. Правильно я зрозумів: це штатний додатковий жгут, напруга там з,являється тільки коли тисниш на Бі-Бі, підключений паралельно до існуючої БіБікалки, краще цей роз,єм ізолювати, що б туди не потрапили волога і бруд? Там знизу на кронштейні, імовірно, роз,єм датчика "температури за бортом" ? А що то за датчик (з платою, залитою компаундом) безпосередньо над "карлсоном"?
IMAG0546.jpg

Доречі, кумедний(вже тепер) випадок, пов,язаний з БіБікалкою. На Логашику сигнал розташований на лівому підкермовому перемикачі і рука вже автоматично туди тисне у випадку чого. Мізансцена така: білявка на Тойоті здає назад, намагаючись виїхати з парковки, зрозуміло, мене не бачить, її бампер цілиться в мого варанчика. Намагаюсь його врятувати, сигналю, "а вокруг тишина".... :shock: Страшного нічого не трапилось, вона мене помітила, чарівні очі, чарівна янгольська посмішка Я ВАС НЕ ЗАДЕЛА? Я навіть не сварився, тільки порадив бути уважнішою. А собі порадив відпрацьовувати нові навички. Отаке.
Eskulap

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Вт янв 14, 2014 16:54:52

альтист Данилов писал(а):EskulapДякую,камінь з душі. Правильно я зрозумів: це штатний додатковий жгут, напруга там з,являється тільки коли тисниш на Бі-Бі, підключений паралельно до існуючої БіБікалки, краще цей роз,єм ізолювати, що б туди не потрапили волога і бруд?

Не скажу, что это дополнительный жгут, сорри, не знаю. Но разъемы там подошли к бибикалке - вот я и попросил мне подключить, когда мне снимали бампер. Давно хотел. Стоковый сигнал у Кеши не особо силен, у Фюджика, например, помощнее будет. У ребят была новая тойотовская, попробовали - звук стал более "насыщенным" с двух бибик :D А зачем этот шнур точно, кто-то уже рассказывал, Сенсей кажись.

альтист Данилов писал(а):Доречі, кумедний(вже тепер) випадок, пов,язаний з БіБікалкою. На Логашику сигнал розташований на лівому підкермовому перемикачі і рука вже автоматично туди тисне у випадку чого. Мізансцена така: білявка на Тойоті здає назад, намагаючись виїхати з парковки, зрозуміло, мене не бачить, її бампер цілиться в мого варанчика. Намагаюсь його врятувати, сигналю, "а вокруг тишина".... :shock: Страшного нічого не трапилось, вона мене помітила, чарівні очі, чарівна янгольська посмішка Я ВАС НЕ ЗАДЕЛА? Я навіть не сварився, тільки порадив бути уважнішою. А собі порадив відпрацьовувати нові навички. Отаке.

Это было одной из причин, почему я когда-то вместо Логана брал в кредит Енота на Голосеевском.
Сэнсэй

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Вт янв 14, 2014 17:54:34

Тот разъём, похоже, от пищалки интелключа. У кого интелключ есть (бесключевой доступ), то пищалка противненько так пищит в некоторых случаях. Например, когда хозяин вместе с ключом выходит из заведённой машинки.
альтист Данилов

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Вт янв 14, 2014 18:12:20

Eskulap писал(а): Стоковый сигнал у Кеши не особо силен

Так, мені теж не подобається, але поки гарантія, я не рипаюсь.
Сэнсэй писал(а):Тот разъём, похоже, от пищалки интелключа.

Дякую, у мене звичайний ключ, тепер зрозуміло :D
oreh

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Вт янв 14, 2014 21:31:58

Сэнсэй писал(а):Тот разъём, похоже, от пищалки интелключа. У кого интелключ есть (бесключевой доступ), то пищалка противненько так пищит в некоторых случаях. Например, когда хозяин вместе с ключом выходит из заведённой машинки.

хм... ни разу не замечал
Andy

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Вт янв 14, 2014 21:43:51

oreh писал(а):
Сэнсэй писал(а):Например, когда хозяин вместе с ключом выходит из заведённой машинки.

хм... ни разу не замечал

именно так и работает.
стоит проверить исправность.
oreh

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Вт янв 14, 2014 21:47:02

Andy писал(а):именно так и работает.
стоит проверить исправность.

так а что проверить, выхожу из заведенной машины, что должно происходить?
Andy

Re: Сірий ВАРАНЧИК з Харкова, всіх вітаю!

Вт янв 14, 2014 22:00:46

шаг в сторону от двери и противно пищит на всю улицу. но недолго, секунд 10.
еще пищит, кажется, если попробовать закрыть машину кнопкой на ручке, если интел ключ остался внутри машины.
завтра поэкспериментирую.
Последний раз редактировалось Andy Вт янв 14, 2014 22:12:20, всего редактировалось 1 раз.
Write comments