Новички скажите пару слов о себе …
Write comments

Re: Ну вот и я пополнил ваши ряды :)

Вт дек 17, 2013 19:36:32

А давайте не обсуждать тут политику. Для этого есть спец. темы

Отправлено из моего JY-G3 с помощью Tapatalk
levsha

Re: Ну вот и я пополнил ваши ряды :)

Вт дек 17, 2013 19:37:58

Ага, і щоб цю невідворотність покарання нам з неба спустили, причому бажано спочатку на не ось прямо на нас персонально, а на ось них, в погона, при владі і т.п.
Невідворотність покарання не виникне сама по собі. Якщо народ вважає абсолютно нормальним "трішки порушувати", то "кращі представники народу при владі" будуть вважати абсолютно нормальним порушувати по крупному
levsha

Re: Ну вот и я пополнил ваши ряды :)

Вт дек 17, 2013 19:39:16

Ok. Не політика: тонування передньої напівсфери є порушенням правил. В мене все
Ux_tbl

Re: Ну вот и я пополнил ваши ряды :)

Вт дек 17, 2013 20:46:33

levsha писал(а):Ok. Не політика: тонування передньої напівсфери є порушенням правил. В мене все

ок!!! Ваше мнение принято :D
snap

Re: Ну вот и я пополнил ваши ряды :)

Вт дек 17, 2013 22:46:29

levsha писал(а):Ok. Не політика: тонування передньої напівсфери є порушенням правил. В мене все

Ну если для тебя тема тонирования стекол напрямую связана с вступлением в Европу!?То я тоже no comments.использование родного языка месяц..,я согласен,но не я первый проиграл данный батл,ты сам знаешь кто,а я поддержал.И да,про ГАИ-шников я не спорил,а высказывал свое мнение и собственный опыт общения с ними и в отличии от некоторых,свои права отсаиваю,а не покорно выбегаю с машины на полусогнутых,держа доки в зубах и со словами"командир,прости" не несу в зубах бало,шоб не наказали.
Torpedo

Re: Ну вот и я пополнил ваши ряды :)

Ср дек 18, 2013 10:08:21

levsha писал(а):тонування передньої напівсфери є порушенням правил

levsha, а в тебе, як практичної та прискіпливої людини, не виникає відчуття, що питання тонування в правилах якось "трохи по-дебільному написані"?
levsha

Re: Ну вот и я пополнил ваши ряды :)

Ср дек 18, 2013 13:46:40

Torpedo писал(а):
levsha писал(а):тонування передньої напівсфери є порушенням правил

levsha, а в тебе, як практичної та прискіпливої людини, не виникає відчуття, що питання тонування в правилах якось "трохи по-дебільному написані"?

Вони там не описані, просто йде відсил на інші нормативні акти. Воно й логічно - всі вимоги в ПДР не опишеш. Там же також нема детального опису до фар, до їх кута нахилу, світлового потоку і т.п.
Torpedo

Re: Ну вот и я пополнил ваши ряды :)

Ср дек 18, 2013 14:59:59

levsha писал(а):просто йде відсил на інші нормативні акти

Якщо ти маєш на увазі посилання на ГОСТ 5727-88, то я саме про це посилання й написав, що воно є "трохи по-дебільному написано".
Kurik

Re: Ну вот и я пополнил ваши ряды :)

Пт дек 20, 2013 23:32:46

Поздравляем!!! :D
Write comments