Новички скажите пару слов о себе …
Write comments

Re: І у мене є кашкайчик

Вс июн 10, 2012 11:03:09

вэлком ту клаб :)
egorz

Re: І у мене є кашкайчик

Вс июн 10, 2012 11:50:12

Дякую всім!!! Дуже приємно!!!)))
Tim-Donbass писал(а):Добро пожаловать! Сам то откуда?

Я з Вишгорода.
Сэнсэй писал(а):egorz
Привет, вливайся! А есть ли смысл в ксеноне в дальний? Он и без ксенона фигачит - мама не горюй. Ксенон на ближнем - штука хорошая, но самопальная удачная установка - крайне редкое явление. Ксенон в противотуманки - однозначно злейшее зло.

Я думав ставити в дальнє світло лінзований біксенон і таким чином в мене повинне було світитися ближнє на ксеноні звичайному, ближнє в лінзі в дальньому, а дальнє включати біксеноном в лінзі - десь приблизно так. Одним словом планувалася новорічна ялинка - повторюся в моєму випадку краще мати гарне світло.
Sorex писал(а):http://qashqai-club.com/forum/viewtopic.php?f=42&t=10380
мой опыт, добро пожаловать

Я думаю залишити третій ряд, але ще не знаю де знайти такий вузенький балон. Сім"я збільшується))) помаленьку, тому пригодиться, сам я туди не поміщаюся, а дітей садовити можна)))
Дякую всім хто відкликався. Сподіваюся можна десь уде зустрітися поспілкуватися перейняти досвід, поділитися своїм. ДО цього був ланос де були гідрики і не було проблем з регулюванням зазорів клапанів, а тепер потрібно і про це подумати. Одним словом машинка для мене нова, тому завжди радий порадам і сам радий допомогти.
Sorex

Re: І у мене є кашкайчик

Вс июн 10, 2012 12:30:07

egorz писал(а):
Sorex писал(а):http://qashqai-club.com/forum/viewtopic.php?f=42&t=10380
мой опыт, добро пожаловать

Я думаю залишити третій ряд, але ще не знаю де знайти такий вузенький балон. Сім"я збільшується))) помаленьку, тому пригодиться, сам я туди не поміщаюся, а дітей садовити можна)))
Дякую всім хто відкликався. Сподіваюся можна десь уде зустрітися поспілкуватися перейняти досвід, поділитися своїм. ДО цього був ланос де були гідрики і не було проблем з регулюванням зазорів клапанів, а тепер потрібно і про це подумати. Одним словом машинка для мене нова, тому завжди радий порадам і сам радий допомогти.

я тоже думал оставить третий ряд, теоретически он остается и в моем креплении, только нужно поднять стандартный крепеж. детально не мерял , небыло необходимости.
баллон маленький ставить смысла не вижу , расход получается 14 - 15. Запас хода маленький получается.
egorz

Re: І у мене є кашкайчик

Вс июн 10, 2012 12:37:45

Sorex писал(а):
egorz писал(а):
Sorex писал(а):http://qashqai-club.com/forum/viewtopic.php?f=42&t=10380
мой опыт, добро пожаловать

Я думаю залишити третій ряд, але ще не знаю де знайти такий вузенький балон. Сім"я збільшується))) помаленьку, тому пригодиться, сам я туди не поміщаюся, а дітей садовити можна)))
Дякую всім хто відкликався. Сподіваюся можна десь уде зустрітися поспілкуватися перейняти досвід, поділитися своїм. ДО цього був ланос де були гідрики і не було проблем з регулюванням зазорів клапанів, а тепер потрібно і про це подумати. Одним словом машинка для мене нова, тому завжди радий порадам і сам радий допомогти.

я тоже думал оставить третий ряд, теоретически он остается и в моем креплении, только нужно поднять стандартный крепеж. детально не мерял , небыло необходимости.
баллон маленький ставить смысла не вижу , расход получается 14 - 15. Запас хода маленький получается.

В мене передній привід, я думаю можливо витрата пального буде меншою ніж 14-15. Зараз бензин максимум бере 9 по місту. Яке ГБО варто ставити і де? Хочу поставити нормально бо на ланос поставив так була проблема в теплу пору року. ((
Хочеться правильно поставити зараз, бо потрібно їздити багато і по роботі, а не по СТО)))
bykovdima

Re: І у мене є кашкайчик

Вс июн 10, 2012 13:11:01

egorz писал(а):повторюся в моєму випадку краще мати гарне світло.

вот, только честно, сейчас его действительно не хватает?
Sorex

Re: І у мене є кашкайчик

Вс июн 10, 2012 15:25:25

egorz писал(а):В мене передній привід, я думаю можливо витрата пального буде меншою ніж 14-15. Зараз бензин максимум бере 9 по місту. Яке ГБО варто ставити і де? Хочу поставити нормально бо на ланос поставив так була проблема в теплу пору року. ((
Хочеться правильно поставити зараз, бо потрібно їздити багато і по роботі, а не по СТО)))

хз, ставил у официалов в голосеевском
egorz

Re: І у мене є кашкайчик

Пн июн 11, 2012 16:10:48

ДЯКУЮ ВСІМ
Треба переходити в практичні гілки форуму)))
Всім гарного дня!! :)
Write comments