Не много обо всем. От рыбалки до вышивания крестиком.
Write comments

Рецепты коктейлив ?

Ср апр 29, 2009 16:47:40

А ну делитесь хто на шо гаразд ...
Водку под селедку не предлагать ... рецепт известен и праверен.
Mortus

Ср апр 29, 2009 16:49:38

Водка+сок=отвертка
Lilo

Ср апр 29, 2009 17:07:18

самбука+кофе-зерна-зажигалка ))))))))))
Salvete

Ср апр 29, 2009 17:23:02

lilo писал(а):самбука+кофе-зерна-зажигалка ))))))))))

+Трубочка, салфетка :smile:
Lilo

Ср апр 29, 2009 19:18:04

NEE_Salvete писал(а):
lilo писал(а):самбука+кофе-зерна-зажигалка ))))))))))

+Трубочка, салфетка :smile:


стопудов !
igor'OK

Ср апр 29, 2009 20:41:44

абсент+самбука, кубик сахара намочить и поджечь вместе со стаканом, кинуть его в стакан, размешать не туша, вылить в другой стакан накрыв и затушив стаканом сверху, быстро снять не переворачивая - на салфетку, соломку под стакан, залпом выпить и сделать глубокий вдох через трубочку :smile: и айда танцевать :ura:
Шульга

Чт апр 30, 2009 08:07:29

igor'OK писал(а):абсент+самбука, кубик сахара

помоему это "слезы змеи", тока вдох из трубочки делать носом (жестокая вещч)
himera_neo

Чт апр 30, 2009 08:30:53

Обожаю и рекомендую ВОДКА+ТОНИК Швепс-лимонный(мутный). всоотношении 1:3
ДВОЙНЯШКИ

Чт апр 30, 2009 08:32:38

Горілка з бєхєровкою. Корисно для шлунка :)
Сік з убитих помідорів, горілка, яєчний жовток (сочного жовтого кольору, неушкоджений). Використовується склянка з широким дном. Жовток майже повністю повинен виглядати з червоної рідини. Колоритна штука. Жовток іде як закуска :smile: Має навіть назву - чиєсь там око
f00t0r

Чт апр 30, 2009 09:00:44

бехеровка зло... сильно дуже голова потім болить...

1. Мері, Лєді Мері, спрощена - сік убитих помідорів "Сандора" (ета важна!), лимонний фреш (або хороший сік, в скляній пляшці), табаско, Ворчестершир, чорний перець, Вотка (я використовую Цельсій Модерн).
Все в високому олдфешн. Обов.язково лід. Можно слоями, можна мішати - пофігу, в принципі, я - мішаю. Два стебла сельдерея в стаканчік - використовуються шоб мішати і шоб тіпа закусувати - дуже смачно і підходить по смаку.

2. Мохіто: Ром (білий), м.ята перцева, сік лимона, сік лайма, столова малогазована вода (А НЕ СПРАЙТ БЛІН !), подрібнений лід.
Лід з м.ятою подрібнити в машинці, засипати в високий олдфешн, долити всіво остальнова.

- Точні пропорції валяються повсюдно в неті, але, я думаю, кожен все одно буде під себе підбирати...
- всі вищенаведені інгредієнти, включно з машинкою для подрібнення льоду, продаються ТОЧНО в Мегамаркеті на Солом.янці. Може ше десь є - я не перевіряв.
ДВОЙНЯШКИ

Чт апр 30, 2009 09:49:21

f00t0r писал(а):бехеровка зло... сильно дуже голова потім болить...


Один мій товариш теж так жалівся. З'ясувалось, що він вчора випив пляшку 0,7 бєхєровки. У мене питання відпали. :) Бєхєровка спочатку була ліками. Відповідними дозами її і треба пити. Був ще реальний випадок, коли нашій конторі виставили претензії за отруєння нашою же горілкою. Після розлідування з'ясувалось - випито було по три пляшки на брата ( це тільки те, що змогли підтвердити свідки) протягом двох годин. :smile: Так що доза має велике значення. За що ми, власне, і сперечаємся тут з поборниками тверезого образу життя. :)
igor'OK

Чт апр 30, 2009 10:15:09

Aleksandr писал(а):, тока вдох из трубочки делать носом (жестокая вещч)


Прочитал, аж нос повело :smile:
Torpedo

Чт апр 30, 2009 14:56:21

Абисните мне, тупой, а зачем коктейли, кроме как для повыёживаццо??? От этих аццких смесей потом реально болит голова. Лучше всего - чистый продукт, что вино, что водка, что коньяк, что ром, джин или виски. Единственное, что приемлю - выдавить в водку свежего лимонного сока - пьеццо легко и похмелья практически не бывает, независимо от количества употребленного.
Сигналкин

Чт апр 30, 2009 14:59:35

Усем спасибо ...
Бум пробовать
Torpedo писал(а):кроме как для повыёживаццо???

Повыежыватцо то само собой
А ешо кохтейли приятно пить кагда закуся нима :smile:
Torpedo

Чт апр 30, 2009 15:08:05

Сигналкин писал(а):А ешо кохтейли приятно пить кагда закуся нима

Ааааааааааааааа, поняла!!!!! Это типа ленивой (косорукой) хозяйке на заметку... :smile: :smile: :smile: Сигналыч, это не про тебя! Это типа када закусывать нечем, кандыбобрим коктейли - и всем хорошо!

Добавлено спустя 3 минуты:

ДВОЙНЯШКИ писал(а):Бєхєровка спочатку була ліками. Відповідними дозами її і треба ...

В глаза например капать или там виски растирать. Для ароматерапии - смазывать за ушами и шумно вдыхать носом... :smile: :smile: :smile:
Write comments