Не много обо всем. От рыбалки до вышивания крестиком.
Write comments

Re: Динамо "Киев"

Вс сен 23, 2012 20:18:40

snap писал(а):Костя,тренер багато вартує,але ж подивись на цих гравців ,вони ж на хочуть грати,вони тільки за зарплатнею біжать один поперед одного!

Ага, така ж сама тема і в Шахтарі, і в Металісті, і в Дніпрі.
Зарплатня футболістів тут ні до чого, повір.
snap

Re: Динамо "Киев"

Вс сен 23, 2012 20:22:11

Костя,ну не бачу я прагнення в них грати,НЕ БАЧУ,можливо це моє бачення,як що Шахтар намагається,то це відчуваєтсья,імхо!А Динамо в останній час виглядає дійсно як дворова команда!
Kostya

Re: Динамо "Киев"

Вс сен 23, 2012 20:24:50

snap
Ми розмовляємо на різних язиках. Дворова, так дворова. З тобою особисто біше на тему футбола дискутувати не буду. Сорі. 8)
snap

Re: Динамо "Киев"

Вс сен 23, 2012 20:26:12

Та я й не намагався дискутувати,я висловив свою власну думку!Пробач,як що я образив твої почуття,як фана Динамо!
DoMik

Re: Динамо "Киев"

Вс сен 23, 2012 20:29:49

Kostya
Костя, гурт із твого підпису віднедавна викликає дещо принизливі для динамівців асоціації :smile:
Донецкие тролли. Донбасс Арена встретила Динамо композицией Pink Floyd

http://sport.bigmir.net/football/ukrain ... Pink-Floyd
Kostya

Re: Динамо "Киев"

Вс сен 23, 2012 20:33:32

DoMik
Та невже? А хто збних про це говорив? #-o
snap

Re: Динамо "Киев"

Вс сен 23, 2012 20:37:59

Костя не ображайся
Вложения
динами.jpeg
динами.jpeg (8.15 KiB) Просмотров: 1492
IgZ

Re: Динамо "Киев"

Вс сен 23, 2012 20:51:16

snap

Що ти взагалі робиш в цій темі?

Так, гра у нас не складається. Так, я шкодую, що дивився це сьогодні, бо на це було боляче дивитися, ще й при цьому слухати продонецьких коментаторів. Але я не дозволяю тут розповідати про дворову команду. Для висловлювання таких "думок" є багато інших інтернет-ресурсів.
snap

Re: Динамо "Киев"

Вс сен 23, 2012 20:53:42

IgZ писал(а):snap

Що ти взагалі робиш в цій темі?

Так, гра у нас не складається. Так, я шкодую, що дивився це сьогодні, бо на це було боляче дивитися, ще й при цьому слухати продонецьких коментаторів. Але я не дозволяю тут розповідати про дворову команду. Для висловлювання таких "думок" є багато інших інтернет-ресурсів.

А у вас заборонено висловлювати думки,які не співпадають з вашими???
Kostya

Re: Динамо "Киев"

Вс сен 23, 2012 20:55:11

snap
Та я не ображаюся. Просто не люблю узагальнень. Знаєш, дуже часто після першого невдалого досвіду жінки починають говорити про те, що всі чоловіки - наволоч, а чоловіки, що всі жінки... (далі сам знаєш). Так і нашому випадку: спадту команди, і відразу - дворова. А чим це допоможе ім виправити становище? Вірно, нічим! Тому, я - за конструктивну критику. Пишеш про те, що Євген не грає (доречі, він - ХачЕріді), то кажи де, коли і як саме він не грав. І справа не в грошах. Ринат мав змогу всі роки вкладати в Шахтар більше за Суркісів. То виходить, що в нього за гроші грають, а в Суркісів - ні? В Динамо дійсно існує ряд проблем, і основна - нерозуміння власниками, що саме являє собою цей клуб, відсутність стратегіі розвитку. І поки вони це не зрозуміють, команда не заграє.
Динамо завжди було командою, завжди демонструвало цікавий футблол та зберігало традиціі. І те, що зараз не кращі часи - не привід узагальнюавати поносити.
Зи. От Шовковський сьогодні відіграв відмінно, я вважаю. А Сьомін мабуть і не подумав, що загравати Сашу у такому матчі після травми - ризик невиправданий. Бо як станеться нова травма, із ним можна попрощатися як мінімум до кінця Ліги. Та й Коваля демотивував конкретно. Багато прорахунків ЮПС в цьому матчі конкретно. Всі й не перепрахуєш. Але це не привід зраджувати улюбленій команді. :wink:
Kostya

Re: Динамо "Киев"

Вс сен 23, 2012 20:57:54

IgZ
А я не шкодую, бо як добрі речі, так і помилки можна побачити лише дивлячись гру. А коментатори реально на зарплаті в Шахтарі. :evil:
IgZ

Re: Динамо "Киев"

Вс сен 23, 2012 20:58:53

snap

Знаєш, іноді ж треба думати, перед ким і які "думки" ти висловлюєш. Якщо люди створили тему про Динамо Київ, значить ця тема для тих, кому ця команда не байдужа, хто переживає за неї. І ці люди не хочуть слухати х..ню типу "дворова команда" і т.п. Якщо є щось сказати об'єктивно - кажи. Можна дискутувати. Хочеться сказати якусь маячню - краще жувати, ніж говорити.

Сподіваюсь, я пояснив досить популярно?
snap

Re: Динамо "Киев"

Вс сен 23, 2012 20:59:18

Костя,я ще раз прошу в тебе вибачення,я розмірковую як простий глядач футболу,я теж більше вболіваю за Динамо,яле як "чайник" я розмірковую так,це моя власна думка,просто дивлячись на такого "гравця",як Мілєвський,мені хочеться його просто...
Kostya

Re: Динамо "Киев"

Вс сен 23, 2012 20:59:27

snap
Та ні, все гаразд, просто обгрунтована думка краще сприймається. :wink:
snap

Re: Динамо "Киев"

Вс сен 23, 2012 21:02:24

IgZ писал(а):snap

Знаєш, іноді ж треба думати, перед ким і які "думки" ти висловлюєш. Якщо люди створили тему про Динамо Київ, значить ця тема для тих, кому ця команда не байдужа, хто переживає за неї. І ці люди не хочуть слухати х..ню типу "дворова команда" і т.п. Якщо є щось сказати об'єктивно - кажи. Можна дискутувати. Хочеться сказати якусь маячню - краще жувати, ніж говорити.

Сподіваюсь, я пояснив досить популярно?

Ну давайте тоді дружньо співати деферамби на цьому форумі у усих темах,і усіх не згодних банити і клювати,тому що у когось думка відрізняється від усіх інших!Тоді кашкай машина без недоліків,а Динамо грає краще усіх в лізі ,та що там в лізі,у світі!
Сподіваюсь,я пояснив досить популярно?
Write comments