Интернет, Мобильная связь, ПК, КПК, и все в том же духе.
Write comments

ANDROID & GOOGLE - допоможіть будь ласка

Вт окт 02, 2012 00:19:49

Ну мабуть наболіло. Вже 3 роки мені розповідають що АНДРОЇД ЦЕ МЕГАПУПЕРСУПЕР! Але як його їдять, і з якого боку підійти -? питання!!! Причом питання без відповіді - бо ніхто не може розказати - показати! Тому вирішив звернутись до клубу, я так розумію користувачів цих программ багато, може хто допоможе своім досвідом, може хто літературу підскаже - а -ля "ANDROID" для чайників"
Тільки попереджаю - не іздіватись та не насміхатись! :(
Отож починаїм:
1) заходим на сторінку GOOGLE.СОМ - там бачим :Пошук, Зображення, Карти, You Tube, Новини, Gmail, Документи, Календар, Більше (з якоюсб стрілочкою, натискав на неї теж не знайшов!) - так от і питання - ДЕ ДІЛИ ПРЕСЛОВУТІ КОНТАКТИ???
2) як мої усі контакти Outlook на Windows mobile перенести на телефон Android ??? (в ручному режимі не пропонувати, бо їх дуже багато! Я так розумію потрібна якась программа?
3) Як зробити так, щоб синхронізувалось і в Outlook і в GOOGLE і в ANDROID
4) Чи існує в реальності така прграмма на ANDROID - щоб можна було поставити в календарі зустріч, до неї прив язати контакт з телефонної книги - щоб коли нагадування тобі нагадало про зустріч - разом із ним був показан цей контакт - щоб можна було відразу зателефонувати
Поки що все.
Дякую...
levsha

Re: ANDROID & GOOGLE - допоможіть будь ласка

Вт окт 02, 2012 07:13:11

kazantip писал(а):1) заходим на сторінку GOOGLE.СОМ - там бачим :Пошук, Зображення, Карти, You Tube, Новини, Gmail, Документи, Календар, Більше (з якоюсб стрілочкою, натискав на неї теж не знайшов!) - так от і питання - ДЕ ДІЛИ ПРЕСЛОВУТІ КОНТАКТИ???

Заходим в gmail, бачимо зліва стовпчик у вигляді логотипу Google, під ним Gmail зі стрілочкою вниз, під ним кнопка написати, під нею Вхідні і так далі. От натискаєм на Gmail зі стрілочкою вниз. Чого саме там? Та хто ж їх знає...
kazantip писал(а):2) як мої усі контакти Outlook на Windows mobile перенести на телефон Android ??? (в ручному режимі не пропонувати, бо їх дуже багато! Я так розумію потрібна якась программа?

Якщо разово, то можна через csv файл: https://support.google.com/mail/bin/ans ... &ctx=topic
kazantip писал(а):3) Як зробити так, щоб синхронізувалось і в Outlook і в GOOGLE і в ANDROID

Android з google синхронізується сам. Треба просто додати акаунт. Для windows mobile треба настроїти: http://support.google.com/a/users/bin/a ... wer=138636 . Для outlook на стаціонарному компі доведеться шукати сторонні програми. Я сходу знайшов щось, але наскільки воно робоче я не знаю: я давно вже не користуюсь windows взагалі, не те що outlook
Sorex

Re: ANDROID & GOOGLE - допоможіть будь ласка

Вт окт 02, 2012 07:16:18

1) очевидно нужно зайти на gmail (почта гугл). Но тут не подскажу , не пользуюсь.
2) HTC HD (по моему) WinMobile -> HTC Sensaition , Android.
Делал через аутлук на компе. Сначала импортим вусе контакты в Аутлук (уже не помню как , или сохранением руками на диск, или с помощью спец проги для синхронизации [прога шла в комплекте])
На андроиде с помощью спец проги (идет в комплекте) выбираем синхронизироваться с контактами на компе, усё.
3) хз, такой задачи нет . Аутлук с Телефоном синхронизируется
4) Нужно поискать напоминалку с такими функциями, в стандартной этого нет
bykovdima

Re: ANDROID & GOOGLE - допоможіть будь ласка

Вт окт 02, 2012 09:03:58

kazantip
levsha правильно написал
aqua_neo

Re: ANDROID & GOOGLE - допоможіть будь ласка

Вт окт 02, 2012 11:19:54

2) та 3) Частково я організував синхронізацію за допомогою проги - OneMediaHub. Контакти з Android передаються на сервер проги, а на вінді запускається клієнт для синхронізації сервера з Outlook-ом. Правда глючить після виключення телефона чомусь на данний момент - необхідно перевстановлювати прогу або очищати кеш.
Сэнсэй

Re: ANDROID & GOOGLE - допоможіть будь ласка

Вт окт 02, 2012 22:02:23

kazantip
Андроид в вопросах и ответах - тут: http://devfaq.ru/search?tagid%5B1%5D=12 ... d%5B2%5D=1 , на второй странице пошагово про перенос контактов.
Руководства пользователя по Андроидам 2.х и 4.х - тут: http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=134190
kazantip

Re: ANDROID & GOOGLE - допоможіть будь ласка

Вт окт 02, 2012 23:50:38

О тільки добрався до компа! Дякую всім хто відписався по питанням! Буду якось входити в курс справи, от тільки часу обмаль.
kazantip

Re: ANDROID & GOOGLE - допоможіть будь ласка

Вт окт 02, 2012 23:55:31

levsha
От жеж треба було так сховати :smile:
oleg_t

Re: ANDROID & GOOGLE - допоможіть будь ласка

Пт ноя 23, 2012 10:03:23

Прошу помощи как начинающий пользователь Андроид.

Обновил на свою голову Яндекс Мапс, после этого программа перестала видеть установленные карты. Что только не делал: скачивал карты еще раз, переустанавливал Яндекс Мапс, скачивал карты после переустановки, прописывал путь к картам MNT/SDCARD/Yandexmaps - ничего не помогает. Программа не видит загруженные карты :(

Воистину лучшее враг хорошего - зачем обновлять программу если и так все устраивает?
Voyager

Re: ANDROID & GOOGLE - допоможіть будь ласка

Пт ноя 23, 2012 10:39:03

oleg_t писал(а):зачем обновлять программу если и так все устраивает?

Если устанавливаешь через Маркет, то сначала там можно почитать отзывы об обновлении, как правило про ошибки и глюки там успевают написать.
Ну а в твоем случае - найти установочный файл предыдущей версии, либо найти у кого стоит эта прога в телефоне и выкачать установочный файл оттуда.
oleg_t

Re: ANDROID & GOOGLE - допоможіть будь ласка

Пт ноя 23, 2012 22:51:24

Переместил программу на СД-карточку - все заработало.
Теперь не могу понять, почему мобильный интернет то работает, то не работает. Не помогает даже принудительное отключение-включение.
Sheyk

Re: ANDROID & GOOGLE - допоможіть будь ласка

Пт ноя 23, 2012 23:01:15

oleg_t писал(а):Теперь не могу понять, почему мобильный интернет то работает, то не работает. Не помогает даже принудительное отключение-включение.


оператор? (версия андроид?)

у меня КС последнее время вырубался (инет) регулярно после 18:00. лечился перезагрузкой.
сейчас на новой прошивке пока нормалек
kazantip

Re: ANDROID & GOOGLE - допоможіть будь ласка

Пт ноя 23, 2012 23:44:04

Фух, не подолав я поки цю программу - а вона зараза ще 2 рази на рік покращується :evil:
Питання - що ж робити тім, хто й версію 1.1.1. не може подолати :shock:
oleg_t

Re: ANDROID & GOOGLE - допоможіть будь ласка

Пт ноя 23, 2012 23:54:23

Sheyk писал(а):оператор? (версия андроид?)

МТС 2.3.5.
Write comments