Интернет, Мобильная связь, ПК, КПК, и все в том же духе.
Write comments

Re: Навигация на Android

Чт окт 17, 2019 18:55:27

Torpedo
Класно. А що це? І можна побачити що воно справді враховує ці параметри при навігаціі?
Torpedo

Re: Навигация на Android

Чт окт 17, 2019 20:30:46

levsha писал(а):А що це?
| +
iGO Primo NextGen 2014 Android OS
Там в модифікованих скінах сила-силенна налаштувань, мабуть тільки чорта лисого не вистачає, але на рахунок лисого чорта я не впевнений


levsha писал(а):І можна побачити що воно справді враховує ці параметри при навігаціі?
Я особисто в такі "дірки" не залазив, на форумі бачив скріншот з таким попередженням
Screenshot_20170703-182727.PNG


Особисто перевірив тільки попередження або обмеження щодо екологічних (зелених) зон, працює, якщо треба, то при відповідних налаштуваннях будує маршрут в обхід.
levsha

Re: Навигация на Android

Сб окт 19, 2019 12:30:55

Torpedo писал(а):
levsha писал(а):А що це?
| +
iGO Primo NextGen 2014 Android OS
Там в модифікованих скінах сила-силенна налаштувань, мабуть тільки чорта лисого не вистачає, але на рахунок лисого чорта я не впевнений

Сила силенна налаштувань це круто (мабуть для когось), тільки перевірити їх я не можу бо там якась дурня а не карти. Ось біля мого дому:
Screenshot_20191019-121452.png

Там, де я виділив, проїхати міг би хіба що smart (дуже крутий і тісний кут між будинком і стіною), але навіть він не проїде бо там стовпчик. А направо взагалі дороги немає і ніколи не було.
Torpedo

Re: Навигация на Android

Сб окт 19, 2019 16:14:34

levsha писал(а):Сила силенна налаштувань це круто (мабуть для когось
Може це для когось і круто, а для мене це гнучкий вибір налаштувань під мої потреби, треба тільки не лінуватися, а трохи розібратися.

levsha писал(а):бо там якась дурня а не карти
Мені теж так намалювало, але тітонька люб'язно повідомила, что кінцевий пункт маршруту недосяжний. Мені цього достатньо, щоб подивитися на картоснові від OSM що там не так з кінцевим пунктом.
Screenshot_2019-10-19-15-59-26.jpg

Але якщо правильно задати адресу кінцевого пункту, то мабуть все стає на свої місця.
Screenshot_2019-10-19-16-48-02.jpg

Це не є проблемою програми, яку ти використовуєш для навігації, це проблема картоснови, але гнучкі налаштування допомагають інколи нівелювати помилки картоснови.

Тут в точці 1 теж немає проїзду, а в точці 2 взагалі магазин на проїздній частині дороги розташували... Ну той що, нічого страшного, з часом виправлять.
Error of map.jpg
Torpedo

Re: Навигация на Android

Ср окт 23, 2019 21:00:46

levsha писал(а):бо там якась дурня а не карти
Скоріше за все застосована тобою мара не актуальна
Screenshot_2019-10-23-21-45-59.jpg
Так краще?
Torpedo

Re: Навигация на Android

Чт ноя 14, 2019 21:50:51

Torpedo писал(а):точці 2 взагалі магазин на проїздній частині дороги розташували... Ну той що, нічого страшного, з часом виправлять.

Йо, "виправили"...
Срібна Країна.jpg
levsha

Re: Навигация на Android

Чт ноя 14, 2019 23:17:09

Torpedo писал(а):Це не є проблемою програми, яку ти використовуєш для навігації, це проблема картоснови

Гм, ну хай проблема картоснови. І що?
Те, що на Сардінії гуглкарти вели туди, де не можна проїхати, це теж була проблема картоснови (вже виправили наскільки я знаю). Просто так як гуглкартами користуються більше, ніж всіма іншими разом взятими, то помилки на них зразу бачать, і зразу піднімають шум "ААА, веде не туди!!!". Хоча таке буває у всіх.
levsha

Re: Навигация на Android

Чт ноя 14, 2019 23:21:33

Torpedo писал(а):
levsha писал(а):бо там якась дурня а не карти
Скоріше за все застосована тобою мара не актуальна

Гм, тобто програмка ще й неактуальну карту за умовчанням підстовує? Яка класна програмка!
Torpedo писал(а):[
Screenshot_2019-10-23-21-45-59.jpg
Так краще?

Не дуже. Дорога тепер намальована правильно, тільки там немає проїзду - там стовпчик посередині, прямо де прямий кут.
Torpedo

Re: Навигация на Android

Вс ноя 17, 2019 19:40:41

levsha писал(а):тобто програмка ще й неактуальну карту за умовчанням підстовує?
А це тебе ні на які думки не наштовхує?
Torpedo писал(а):Kostya писал(а):
родные карты обновляют 2 раза в год
Экономят? HERE раз в квартал обновляет...
Я оновлюю картоснову сам, ту яку потрібно мені та коли це потрібно мені. Також знаю що в залежності від типу ліцензії користувачу може бути недоступна частина інформації або функцій.

levsha писал(а):Дорога тепер намальована правильно, тільки там немає проїзду - там стовпчик посередині, прямо де прямий кут
Якщо правильно задати умови, то навігатор там не прокладав маршрут, навіть коли дорога була неправильно намальована.

Цікаво, комусь прийде в голову думка шукати через Гуглю Сокар в тих краях?
Screenshot_2019-10-26-21-23-34.jpg
levsha

Re: Навигация на Android

Вс ноя 17, 2019 19:52:00

Torpedo писал(а):
levsha писал(а):Дорога тепер намальована правильно, тільки там немає проїзду - там стовпчик посередині, прямо де прямий кут
Якщо правильно задати умови, то навігатор там не прокладав маршрут, навіть коли дорога була неправильно намальована.

Як саме "правильно" задати умови? Покажеш маршрут з Kapellstrasse 68853 Lachen до Seestrasse 20, 8853 Lachen, наприклад?
levsha

Re: Навигация на Android

Вс ноя 17, 2019 19:52:43

Torpedo писал(а):
levsha писал(а):тобто програмка ще й неактуальну карту за умовчанням підстовує?
А це тебе ні на які думки не наштовхує?
Torpedo писал(а):Kostya писал(а):
родные карты обновляют 2 раза в год
Экономят? HERE раз в квартал обновляет...
Я оновлюю картоснову сам, ту яку потрібно мені та коли це потрібно мені. Також знаю що в залежності від типу ліцензії користувачу може бути недоступна частина інформації або функцій.

А так, щоб просто поставити і працювало, не можна? Обов'язково кучу таких шаманств?
levsha

Re: Навигация на Android

Вс ноя 17, 2019 19:54:15

Torpedo писал(а):Цікаво, комусь прийде в голову думка шукати через Гуглю Сокар в тих краях?
Вложение Screenshot_2019-10-26-21-23-34.jpg больше недоступно.

Без поняття. А що?
Screenshot_20191117-184634.png
Torpedo

Re: Навигация на Android

Вс ноя 17, 2019 20:19:03

levsha писал(а):Покажеш маршрут з Kapellstrasse 68853 Lachen до Seestrasse 20, 8853 Lachen, наприклад?

лЬОгко...

levsha писал(а):Обов'язково кучу таких шаманств?
Мабудь необов'язково, якщо хочеш заїхати у якесь містечко погуляти, але якщо треба бути о 06:45 в конкретній точці за 200 км, і це для тебе дуже важливо, то ти станеш не тільки шаманом...
Torpedo

Re: Навигация на Android

Вс ноя 17, 2019 20:22:21

levsha писал(а):А що?
Макдональс та ділер Нісану де? А тепер виведи ці РОІ на мапу без використання пошуку
levsha

Re: Навигация на Android

Пн ноя 18, 2019 10:32:55

Torpedo писал(а):
levsha писал(а):Покажеш маршрут з Kapellstrasse 68853 Lachen до Seestrasse 20, 8853 Lachen, наприклад?

лЬОгко...

Ем, а до чого тут карти Here, які навіть на картинці видно що намальовані інакше (і теж неправильно)?
Ну і ось це дурня - ну нема там проїзду:
Riedweg.jpg

Torpedo писал(а):
levsha писал(а):Обов'язково кучу таких шаманств?
Мабудь необов'язково, якщо хочеш заїхати у якесь містечко погуляти, але якщо треба бути о 06:45 в конкретній точці за 200 км, і це для тебе дуже важливо, то ти станеш не тільки шаманом...

Ну от вище писав що їздив Allgäu Airport Memmingen, якраз 200 км в один бік, на конкретний час, без будь-яких шаманств.
Write comments